Велосипеди handmade: прикраси і текстиль!

Неділя, 17 Травня, 2015

Кулон з велосипедом

Велосипедна пора у самому розквіті: хтось проводить цілі вихідні на «покатушках» з друзями, а хтось навіть на роботу їздить на велосипеді! Ось тут http://abo.ua/velosipedy-detskie/for-girl/ навіть можна купити дитячі велосипеди, щоб кататися усією родиною! Велосипедний рух в Україні набирає обертів, тож не дивно, що цей вид транспорту ми все частіше бачимо на сумках, різноманітних прикрасах та навіть сукнях. Спеціально для вас на Етсі ми знайшли 10 варіантів велосипедів від українських майстрів!

1. Кулон з велосипедом. Дуже мила, витончена, і водночас, лаконічна прикраса! Особливого шарму їй надає товстий ремінець та, звісно, чорне тло самого камінчика. Полімерна глина та чорний шкіряний ремінець – ось, із чого зроблено аксесуар. Цю красу майстриня з Києва tanukdolotova продає за 32 дол.

Гаманець Велосипед

2. Гаманець Велосипед. І тут не лише один транспортний засіб, а просто безліч: придивіться до тла! :) Гаманець зроблено з екологічно чистої шкіри та декоровано великою кількістю велосипедів. Прозора кишенька для документів, два відсіки для купюр і три кишені для пластикових карток – ось яке начиння пропонує у цьому гаманці geneofstyle зі Львова. Вартість гаманця – 39 дол.

Краватка-метелик з велосипедом

3. Краватка-метелик з велосипедом. Зараз в Україні дуже модні краватки-метелики, зроблені з дерева. Багатсько майстрів працює у цій царині! JVStore з Києва – один з них: тут ви можете замовити собі дубовий метелик з велосипедом, у створенні якого використано ще й вельвет з льоном. Вартість такого незвичного аксесуару – 25 дол.

Блокнот з велосипедом

4. Блокнот з велосипедом. Ось представник ще одного модного тренду – блокнот з дерев’яною обкладинкою! Якщо детальніше, то ця обкладинка зроблена з берези. Формат сторінок – А5, а загалом їх 120 штук. Вартість блокнота – 16 дол., а продає його Flexiwood з Києва.

Дитячі легінси з велосипедами

5. Дитячі легінси з велосипедами. Подивіться, як мило! Домашні штанці для маленького хлопчика, пошиті з «велосипедного» трикотажу :) Такі доступні у розмірах для 3 та 4 років, а коштують 22 дол. Продає цей чарівний одяг Caoticamama з Києва.

Подушка з велосипедами

6. Подушка з велосипедами. Чудовий предмет декору, який можна спрезентувати любителю велосипедних «покатушок». Розмір подушки – 40 на 40 см, тож вона цілком підпадає під категорію «думочок». 13 дол. – і ця подушка з велосипедами ваша! Для замовлення звертайтеся до NikaDreams з Києва.

Інтер’єрна наклейка Велосипед

7. Інтер’єрна наклейка Велосипед. Цей чудовий і стильний акцент може ідеально підкреслити затишок кімнати! Наклейка підійде для багатьох шпалер, адже сама вона – двоколірна. Розмір наклейки – 140 на 130 см, а ціна – 55 дол. Продає Glozis з Києва.

Косметичка Велосипед

8. Косметичка Велосипед. Добре, що не «Молоцикл»! :) Ну а якщо серйозно, то цей виріб має розмір 20 на 12 см, зроблений з цупкої тканини, закривається на блискавку. За 8 дол. косметичку можна купити у Positiveseller з Києва.

Браслет з велосипедом

9. Браслет з велосипедом. Чарівно і дуже гарно – ось, що можна сказати про цей браслетик з велосипедом! Сам транспортний засіб зроблено з алюмінію, а основу браслету – зі шкіряного ремінця. Коштує прикраса 3,5 дол., а продає її DodoCharms з Дніпропетровська.

Фотодрук Велосипед

10. Фотодрук Велосипед. Дуже гарна прикраса для оселі, виконана у кольоровій гамі сепія! Обрати можна різні розміри виробу, найменший з них коштує 25 дол., купити можна у SpeakFriendPhoto з Києва.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus