Великодні майстер-класи в Оушен Плазі

Пятниця, 18 Квітня, 2014

HAPPYLON OCEAN Park запрошує малят

Великодні писанки

19 та 20 квітня на маленьких творців чекає насичена програма творчих занять. Писанкарство, виготовлення підставки для крашанок та веселі забави – ось що пропонує дітям HAPPYLON OCEAN Park, що у столичному торговельному центрі Оушен Плаз.

Для дитячих творчих занять чудово підійде бумага офисная та інший папір. З паперу ви можете зробити багато поробок до Великодня, зокрема тематичні витинанки та листівки. Папір – один з найдавніших винаходів цивілізації, що справив неабиякий вплив на розвиток писемності, документалізації, науки і творчості. Сьогодні папір широко використовується в багатьох областях життєдіяльності. Роль паперу в мистецтві дуже і дуже вагома!

Паперова творчість загальнодоступна, її люблять різні народи, тому такі витвори швидко поширюються по всьому світу. Робота з папером створює великі можливості для творчості дорослих і дітей. Також робота з папером виховує акуратність, розвиває художню творчість, естетичний смак, образотворчі здібності, зорову пам’ять, мислення, просторові уявлення, образотворчі і конструктивні здібності, точну координацію і розвиток дрібної моторики рук.

Використовуючи різний за якістю і за технологією виготовлення папір, можна отримати справжній витвір мистецтва. Цей напрямок має велике значення в освіті та мистецтві.

Ось великодня програма розваг в Оушен Плазі:

19 квітня

14.00 – як приготувати Великодню паску, вам розкаже Шеф-кухар.

16.00 – майстер-клас під назвою «Розпис». Уроки писанкарства з професійними майстринями.

18.00 – народна забава під смішною назвою «Катання яєць».

20 квітня

14.00 – дитячий великодній квест «Слідами пасхального кролика». Тут треба буде шукати крашанки і вирішувати різні головоломки. Всі учасники будуть нагороджені подарунками від кролика!

16.00 – майстер-клас, на якому ви навчитеся робити «Підставку для писанки».

Також відбудеться цікава обмінна акція! Організатори пропонують обміняти писанку на два атракціони в центрі HAPPYLON OCEAN Park (звісно, безкоштовно). Принесіть із собою писанку чи крашанку і обміняйте її на атракціони (сеанси надаються на вибір)! Акція діє тільки 20 квітня до 22.00.

Адреса ТРЦ Оушен Плаза: вул. Горького, 176, станція метро Либідська, другий поверх. HAPPYLON OCEAN Park працює щодня з 10.00 до 22.00. Телефон для довідок: (044) 360-25-37.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus