Великодній декор: 7 ідей для дому

Пятниця, 10 Квітня, 2015

Композиції з квітами

Великдень – дивовижне свято, яке розкриває усі наші потаємні творчі бажання. Готуватися до нього можна починати заздалегідь, а це означає, що наробити писанок можна силу-силенну! :) Крім того, Великдень буде е гарніший, якщо ми зробимо спеціальні святкові елементи декору своїми руками. Про те, як грамотно вписати у них великодню тематику, сьогодні й поговоримо!

1. Композиції з квітами. Хто не любить весняних квітів? Саме ці перші паростки нового життя для багатьох символізують настання тепла та відновлення природи після зими. Отож не забудьте поєднати крашанки з квітами у спільній композиції! Як приклад, можна покласти до прозорих склянок маленькі декоровані яйця (перепелині ідеально підійдуть), додати свічки та оточити ці скляночки свіжими пролісками чи крокусами!

Підвіски у вигляді крашанок

2. Підвіски у вигляді крашанок. Такий декоративний елемент чудово прикрасить вашу оселю, якщо ви надумаєте влаштувати справжнє свято для гостей. Для декорування можна взяти пінопластові заготовки яєць, далі обгорнути їх гофропапером чи легкою тканиною і підвісити разом до стелі. Мабуть, якось так декорують свою квартиру Дарья Вербова та інші знаменитості: гарно, легко і зі смаком! Схоже, пора піти на dolio.ru і почитати біографію моделі!

Маленькі гніздечка

3. Маленькі гніздечка. Дуже милий і ніжний натяк на те, що весна таки настала, і відтепер природа поповниться новими життями! Зробити гніздечка можна з дрібних гілочок кущів або з сіна. У них покласти перепелині яйця чи ті писанки, які ви приготували цьогоріч.

Великодні яйця на підносі

4. Великодні яйця на підносі. Якщо у вашому господарстві є гарненький підніс, його також можна використати для створення великодньої композиції! По центру підноса поставте вазу з букетиком квітів, а навколо неї розкладіть писанки чи крашанки! До речі, тонке мереживо – додатковий спосіб прикрашання крашанок!

Писанки у банках

5. Писанки у банках. Добре подивіться по кухонних шухлядах: чи там, бува, не завалялися банки цікавої форми? Якщо так, наповніть цю тару писанками та виставте у квартирі на видному місці! Це буде гарно і святково!

Великодній вінок з крашанками

6. Великодній вінок з крашанками. Тут підійдуть не всі яйця, а лише видуті. По-перше, вони значно легші від не видутих, а по-друге, їх реально зафіксувати на вінку, протягнувши нитку крізь шкаралупу.

Композиція зі шкаралупою

7. Композиція зі шкаралупою. Ще один варіант декорування вази з квітами за допомогою яєць. Не викидайте шкаралупу від крашанок: великі шматки ви можете використати для прикрашання такої композиції! Щоправда, тут без міцного гарячого клею не обійтися!

Фото з сайтів: lushome.com, shelterness.com, decoholic.org, pinterest.com, zetwet.com, blog.divaentertains.com.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus