Верхній одяг від українських майстрів

Пятниця, 13 Лютого, 2015

Сердак Коломия

Масштаб для наших митців – не проблема: хтось робить дрібненькі прикраси своїми руками, а хтось шиє велетенські мішки-крісла, аби потішити прихильників своєї творчості. Тож і верхній одяг від українських майстрів на міжнародному сайті Етсі – не дивина. Тут можна замовити і пальта, і дощові плащі, і кардігани ручної роботи. До вашої уваги – кілька моделей, які виглядають особливо гарно!

1. Сердак Коломия. Цей етнічний витвір – справжня «душогрійка», адже зроблений він з чистої вовни! Цей тепленький сердак плетений вручну, тож і ціна його – недешева: 350 дол. Продає цей витвір на Етсі GrainField, тож ви можете знайти його і купити! Також ви можете купить плащ женский в Украине у супермаркеті верхнього одягу за гарною ціною!

Пальто з вовни сірого кольору

2. Пальто з вовни сірого кольору. Надзвичайно гарна і гармонійна модель 16 американського розміру. Це чарівне вбрання плетене вручну та оздоблене оригінальними велетенськими ґудзиками. Його ціна – 375 дол., а автор – ValUA з Києва.

Зимове худі для чоловіка

3. Зимове худі для чоловіка. Мокша – відомий виробник етнічного одягу зі Львова – робить не лише спідниці і кофтинки, а й отакі масштабні витвори. Таке худі можна замовити одного з трьох кольорів: сірого, зеленого чи коричневого. Його вартість – лише 130 дол.

Кардиган ручної роботи

4. Кардиган ручної роботи. Ця чарівна приталена річ підійде власницям будь-якої фігури, адже карди ган виглядає дуже жіночно і ніжно! Він плетений повністю вручну з натуральної вовни, а його вартість – лише 80 дол. Автор – ESKAONE з Києва.

Коротке пальто Мілітарі

5. Коротке пальто Мілітарі. KATANALINE з Києва робить надзвичайно стильний одяг – плащі, сукні та ось такі пальтечка. Цей виріб зроблено з вовняної тканини та оздоблено французькою фурнітурою. Вартість краси – 199 дол.

Пальто з мереживом

6. Пальто з мереживом. Надзвичайно ніжний верхній одяг пропонує своїм покупцям CathyTelle з Києва. Пальто виготовлено з пальтової тканини та оздоблено гарненьким мереживом. Вартість пальтечка – 450 дол.

Плетене спицями пальто

7. Плетене спицями пальто. Довгеньке пальто прикрасить будь-яку даму у прохолодну днину. Ще б пак, адже його зроблено вручну з натуральної вовни! Модель містить гарний комір, за яким можна сховатися у випадку сильного вітру :) Ціна пальта – 98 дол., а автор – LuxuriaFata з Одеси.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus