Весільна виставка у Києві 2012

Середа, 18 Квітня, 2012

Весілля & Випускний бал у Міжнародному виставковому центрі

Весільні обручки

З 19 по 22 квітня у Києві відбудеться XІI Міжнародна спеціалізована виставка «Весілля & Випускний бал». Організатори називають своє дітище головною весільною виставкою країни, що й не дивно: впродовж трьох днів на відвідувачів чекають цікава шоу-програма, конкурси та навіть семінари для наречених!

«Гості матимуть можливість ознайомитися з новинками вечірньої та весільної моди, ексклюзивними послугами весільних салонів і агентств, організаторів свят, фото- та відеостудій, салонів краси, майстрів-флористів, дизайнерів інтер’єру, рестораторів, кондитерів, ювелірів, транспортних і туристичних компаній», – йдеться на сайті Міжнародного виставкового центру на Лівобережній.

У рамках весільної виставки відбудуться:

1) Шоу-програма (покази колекцій весільних суконь та вечірніх суконь «Чарівний образ нареченої», виступи музикантів та танцювальних колективів, а також театралізоване проведення весільних церемоній);

2) Конкурси (конкурс весільної фотографії, конкурс стилю весільного та вечірнього вбрання, конкурс весільного відео, весільні запрошення своїми руками);

3) Бізнес-форум для фахівців весільної індустрії.

4) Семінар для весільних фотографів «Тенденції розвитку сучасної весільної фотографії. Що робити для позиціонування себе на ринку і підвищення якості та вартості послуг?»;

5) Ну і звісно, цікаві семінари для наречених, де можна буде послухати, як стати гарною дівчиною. Тож хоч на виставці й не будуть розповідати, як вишити весільний рушник чи зробити весільну листівку, подія обіцяє бути вельми цікавою!

Виставка «Весілля & Випускний бал» відбудеться з 19 по 22 квітня у Міжнародному виставковому центрі на Лівому березі: Київ, Броварський проспект, 15.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

У різних ситуаціях в житті може знадобитися гарний порадник. Професійний психолог допоможе вирішити сімейні проблеми та запропонує цікаві методи терапії.

Метки:

blog comments powered by Disqus