Весняний Nail Art: більше квітів!

Понеділок, 30 Березня, 2015

Манікюр Пташки на дереві

Наші пращури закликали весну, співаючи спеціальні пісні, а ми можемо долучитися до цього «флешмобу», намалювавши на нігтях весняні сюжети! :) Пташки, дерева і квіти – ось базові елементи нейл-арту на весняну тему. Якщо у вас є трошки часу, охайність рухів і талант художника, спробуйте декоративний манікюр з квітами: він підніме настрій не лише вам! А ще, можливо, таки накличе на Україну справжню весну, яка чомусь зникла за березневими дощами і снігами…

1. Манікюр Пташки на дереві. Дуже гарна і, водночас, романтична робота! Вона цікава і тим, що, аби побачити цілу картинку, треба зібрати нігтики разом. Також натякаємо майстриням нейл-арту на вдале використання у цьому малюнку наших національних кольорів ;)

Нігті з квітковим орнаментом

2. Нігті з квітковим орнаментом. Ці малюночки, у яких видно і рожеві смуги, і дрібненькі букетики квітів, чимось нагадують великодні писанки. Це й не дивно, адже загалом жіночі нігті – яйцеподібної форми :) А тут – ще й орнамент такий, святковий. Відтак, цей образ ви можете взяти собі на замітку, як весняний і великодній орнамент.

Манікюр з ромашками

3. Манікюр з ромашками. У нейл-арті дуже важливо, щоб нігті були немаленькі: щоб було, де «розгулятися» пензликом. Отже, такий манікюр із ромашками – чудовий приклад гарного й чіткого малюнку на нігтях. До речі, намалювавши на нігтях жовті нарциси або кульбабки замість ромашок, ви також створите патріотичний манікюр ;)

Польові квіти на нігтях

4. Польові квіти на нігтях. Подивіться, яка тонка і ніжна робота, починаючи від кольорів, і закінчуючи формою пелюсток квіточок. Одразу видно, що ці рослинки – тендітні, і вони рухаються від вітру. Справжній весняний манікюр!

Манікюр Букет квітів

5. Манікюр Букет квітів. На сайті Пінтерест ми завжди знаходимо найбільш творчі варіанти поробок. Ось і цього разу – такий варіант: цілі букети польових квітів на нігтях! Дуже гарно і ніжно виглядає, особливо разом з темно-зеленим листям рослин. Браво автору!

Крокуси на нігтях

6. Крокуси на нігтях. Ось вони, першоцвіти! І знову, помітьте, патріотичні квіти :) Крокуси зручні для нейл-арту, адже їхні пелюсточки легко наносити на нігті. Важливе також і правильне нанесення тоненьких ліній для позначення листя квітів.

Контрастний манікюр з квітами

7. Контрастний манікюр з квітами. Весна – це не лише рожеві й салатові кольори. Дуже гарно й по-весняному виглядає ось такий контрастний манікюр із зображенням маленьких квітів і цяточок. Та й такі светрики, як на фото, ми ще не ховали до шаф, правда? :)

Фото з сайтів: lovebrownsugar.com, pinkula.com, designsnext.com, nailartmedia.com, nhave.com, pinterest.com, youtube.com

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Нанести такі гарні малюнки на нігті вам допоможуть інструменти для манікюру http://emperobc.com/instrumenty-dlya-manikyura/ різних типів. Інструменти для манікюру зроблять нігті гарними і рівненькими!

  • http://made-in-ukraine.info/futbolky-z-ptashkamy-made-in-ukraine/ Футболки з пташками Made In Ukraine | Made in Ukraine

    [...] закликати весну! Бачите, наш експеримент із весняним квітковим манікюром вдався: в Україні трохи потеплішало після сніжного [...]

blog comments powered by Disqus