Водолазка для хлопчика, розміри 92 – 98

Вівторок, 18 Серпня, 2015

Водолазка для хлопчика своїми руками

Повіяло першим осінні холодком, тож саме час готувати тепліший одяг! Своєму малюку ви можете пошити водолазку своїми руками: це вийде цікавіше і економніше, ніж купувати дитячий одяг у магазині. Наприклад, метр еластичної тканини для гольників зараз коштує біля 150 грн. З такого відрізу, залежно від його ширини, можна пошити 3-4 водолазки розмірів 92 чи 98. Подивіться, як можна швидко пошити водолазку своїми руками і також скористайтеся цією викрійкою!

Для того, щоб пошити гольф власноруч, вам знадобляться:

Дитячий трикотаж для водолазок апельсинового кольору (стрейч-футер без начосу, інтерлок, кашкорсе або рубчик) – 0,5 м

Рібана кольору сірий меланж – 0,5 м

Ножиці

Нитки відповідних кольорів

Швейна машинка

Папір для викрійки

Кравецькі булавки

Дитячий трикотаж: стрейч-футер та рібана

Викрійка дитячого гольфа на розміри 92 і 98.

Тут викладати викрійку ми не будемо – лишень дамо посилання на херсонську групу ВК, де взяли її: vk.com/topic-48379606_27777480?post=1273 Це лінк конкретно на викрійку водолазки. Одразу зазначимо, що за цим шаблоном ви можете пошити водолазку як для хлопчика, так і для дівчинки :)

Як пошити дитячу водолазку? Хід роботи

1. Спочатку роздрукуйте викрійку, виріжте її та прикладіть до тканини. Закріпіть кравецькими булавками та викроїть з тканини всі необхідні елементи. У нашому випадку вийшло так: спинка та два рукава – з апельсинового стрейч-футера, перед та горловина – з сірої рібани.

Викроєні деталі водолазки

2. Складіть разом спинку і перед так, щоб їхні лицьові сторони були всередині. Скріпіть плечі булавками та прострочіть їх трикотажним швом.

Плечові шви

3. Горловину складіть вдвічі (перпендикулярно смужкам трикотажу) та запрасуйте. Розгорніть горловину, складіть вдвічі вже паралельно смужкам трикотажу і скріпіть краї цього «бублика» булавками. Прострочіть цей шов і складіть горловину за згином, який ви запрасовували.

Горловина

4. Виверніть спільну деталь переду та спинки на лицьову частину та прикладіть до горлового вирізу горловину (зрізом тканини до зрізу тканини). Трошки розтягніть горловину і зафіксуйте її булавками на вирізі. Не забудьте прослідкувати, щоб шов горловини співпадав з лівим плечовим швом!

Кріплення горловини

5. Прострочіть цей шов, щоб приєднати горловину до основної деталі дитячої водолазки.

Поєднання деталей

6. Відстрочіть цей шов по лицьовій стороні, відступивши від шву 5 мм. Це просто зробити, слідкуючи за розташуванням лапки під час роботи на машинці (на фото зображено, що ліву частину лапки для цього треба тримати на горловині).

Розташування лапки швейної машини

7. Ось так виглядає відстрочена горловина.

Відстрочена горловина

8. Прикладіть рукав до основної частини гольфу, розташувавши його лицьовою стороною до лиця основної деталі. Зафіксуйте кравецькими булавками.

Кріплення рукава

9. Прострочіть рукава гольфика.

Приєднані рукава

10. Тепер прострочіть шов від кінчиків рукавів через пахви до низу гольфа.

Шов під пахвою

11. Двічі підігніть низ водолазки та прострочіть його.

Обробка низу виробу

12. Краї рукавів також підігніть всередину та прострочіть трикотажним швом (власне, його слід використовувати в усій роботі).

Краї рукавів водолазки

Водолазка для хлопчика готова! Шиючи її, ви можете вдатися ще до деяких хитрощів: пришити блискавку від кінчика горловини до плеча, або ж зробити застібку кнопками в цьому місці для комфортнішого вдягання на малюка.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Ну а вільний від шиття час можна присвятити автомобільному навчанню! На сайті http://lideravto.zp.ua/ можна записатися в автошколу в Запоріжжі з теорією та практикою водіння!

Метки:

blog comments powered by Disqus