Волосся для рукоділля

Середа, 29 Березня, 2017

Волосся для дредів

Часом у наших улюблених хобі ми використовуємо досить незвичні матеріали. Наприклад, справжнє волосся! Так-так, волосся для деяких видів рукоділля – просто незамінний складник :) І сьогодні ми розберемося, які ж цікаві вироби можна зробити з використанням цієї сировини.

1. Волосся для дредів. Дреди та африканські косички – чудові «прикрашалки» іміджу як для дорослих, так і для дітей (для дітей сміливих батьків ;) ). В усьому світі багато людей вплітають у власну зачіску це шматочки волосся, аби їхня шевелюра виглядала більш екзотично та об’ємно. Для дредів використовують зваляне «ковбасками» волосся (натуральне людське або штучне, виготовлене із синтетичних волокон), а для африканських косичок – тонесенькі косички, сплетені зазвичай із синтетичних волосинок. На Етсі такий чудовий пучок дренів від продавця EvamoreDreadlocks з Таїланду коштує 30 доларів, хоча загалом можна знайти й дешевші варіанти.

Лялька з натуральним волоссям

2. Ляльки з натуральним волоссям. Найпростіше творче застосування волосся (в тому числі й людського) – це виготовлення ляльок. Причому, як дитячих, так і суто колекційних, портретних. KimaniCustomDolls з США «тюнингувала» звичайну ляльку Барбі справжнім африканським волоссям та відповідним одягом, і вже продає на Етсі за 35 доларів! :) Що й говорити про більш солідні роботи, над якими майстри-лялькарі працюють по кілька тижнів: додайте до таких ляльок натуральне волосся з сайту https://shop-volos.com.ua/uk/ – і їхня вартість злетить до колекційних небес!

Щітка для волосся

3. Щітки з волосся тварин. Останніми роками серед модниць дуже популярні щітки для волосся, щетина яких виготовлена з волосся тварин. Кінське волосся, зазвичай, доволі м’яке, отож такі щітки використовують для ламкого та пошкодженого волосся. А ось щітка із щетиною кабана, як ця на фото (на Етсі її продає WildGood з Латвії за 78,6 доларів) – більш жорстка, створена для більшого діапазону типів волосся.

Китиці з кінського волосся

4. Китиці з кінського волосся. Волосся коней ідеально підходить для декору. Не вірите? Лише погляньте на ці китиці, які можуть прикрасити стильні штори або скатертину у вашій кімнаті! Китиці виконані з волосся коней різних кольорів, отож підібрати ці вироби за потрібним кольором зможе будь-яка господиня. Ціна питання – 10,25 доларів за штучку, а продає цю красу на Етсі WomanShopsWorld з США.

Пензлик для малювання з кінського волосся

5. Пензлик для малювання з кінського волосся. В українській традиції є чудовий петриківський розпис, певні пензлики для якого виготовляють із котячої шерсті. А от такі пензлі, як на фото, роблять із більш жорсткого волосся – кінського. Звісно, годиться подібний пензлик для більш об’ємних робіт і великих мазків. WorldofBacara з США продає такі пензлі на Етсі по 40 доларів, і вони користуються неабиякою популярністю серед митців!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus