Вишневий інтер’єр: 5 цікавих акцентів

Субота, 16 Травня, 2015

Вишнева кухня

Не знаємо, як вам, а нам вишневі гілочки вже стукають у вікно! Скоро збиратимемо врожай соковитих вишень :) Саме тому сьогоднішню публікацію ми вирішили присвятити вишневому інтер’єру – окремим «ноткам» вишні, які можуть прикрасити вашу квартиру. Подивіться на ці ідеї: можливо, і ви захочете декорувати свою оселю вишнями?..

1. Вишнева кухня. Звісно, місце, де відбувається найбільший «колообіг вишень у природі» – кухня – заслуговує на цікаві елементи декору. Компоти, вареники, пиріжки та закрутки з вишнями – це добре, але можна й підкреслити вашу любов до цих ягід лампами-вишнями, округлими кріслами, що нагадують вишні, та загалом червоним кольором оформлення. Як вам така ідея?

Вишневі гілки у вазі

2. Вишневі гілки у вазі. Якщо вам не шкода зрізати гілочки вишні, що саме квітнуть, можете зробити це! А разом з тим, і прикрасити свою вітальню чи спальню ароматним букетом! Зверніть увагу і на вазу, зображену на цьому фото: вона лише підкреслює природність квіткової композиції і створює атмосферу екологічного житла. Також чудові акценти можна зробити подушками вишневого кольору ;)

Інтер’єрна наклейка Вишня

3. Інтер’єрна наклейка Вишня. Як бачимо, тут також зображено не самі ягоди, а деревце вишні, що квітне. Крім того, цікавий підхід – монохромне зображення – дарує цьому елементові декору певної чарівності. Інтер’єр виходить геть не у рожевих тонах: навпаки, він дещо стриманий і лаконічний.

Настінний розпис Вишня

4. Настінний розпис Вишня. Тут також йдеться про дерево, що квітне, а не про ягоди вишні. Подивіться, як гарно дизайнер, а разом з тим – і художник! Він наніс на стіни зображення вишневого дерева, що засипає своїми квітами все навколо. Дуже романтично, але й ностальгічно вийшло, чи не так?

Вишня у дитячій кімнаті

5. Вишня у дитячій кімнаті. У цьому випадку йдеться знову про фотошпалери. Але придивіться: основну вишневу «нотку» дає не дерево вишні з його неперевершеними квітами, а саме вишневе тло – шпалери! Гілочка з квітами лише виконує тут роль розкішного акценту. Саме те, що треба для кімнати маленької принцеси! :)

Фото з сайтів: prifx.net, favim.com, dreamfunhouse.com, oaktreelife.com, homedecormagz.com.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Ви створете інтер’єр своєї мрії набагато швидше, якщо замовите дизайн інтер’єру квартири львів у справжніх фахівців і покладетеся на їхній досвід!

blog comments powered by Disqus