Вишиті картини: природа

Пятниця, 17 Червня, 2011

У Києві стартувала виставка вишитих робіт

Тигр, вишитий хрестиком

Тварини, птахи та квіти прикрашають стіни виставкової зали Київського міського Будинку природи. Саме тут презентували свої вишиті картини любительки рукоділля. На виставці можна побачити роботи, вишиті хрестиком, бісером та змішані – вишиті і хрестиком, і бісером :)

Паралельно із виставкою вишитих картин Будинок природи проводить конкурс аранжування акваріума «Кришталевий акваріум-2011». Тож не дивно, що майстрині, які презентували тут свої вишиті роботи, паралельно захоплюються й аквадизайном. Вони декорують аквіріуми камінцями та мушлями. Наприклад, Ірина Зайцева – киянка, яка нині мешкає у Маріуполі – заробляє на життя акваріумною справою, а відпочиває в оточенні ниток та голок.

Вишитий бісером слон

Пані Ірина привезла на виставку двадцять дві свої роботи з птахами, пейзажами та тваринами. Решту вишитих картин (ікони та портрети людей) залишила вдома. «Люблю вишивати все! Що душа просить, те й вишиваю, – каже вона. – Інколи вишиваю білим по білому, і раптом відчуваю, що хочу чогось яскравого. Тоді сідаю за вишивання кольорової картини». Прикмети вишивки хрестиком часто стають у нагоді.

Вишита картина неймовірної краси

Окрім картин, Ірина Зайцева вишиває українські рушники. Також любить оздоблювати вишивкою одяг та практичні речі. «Традиційним технікам вишивання я навчилася у Музеї Івана Гончара», – розповідає вона. Пані Ірина показує штани, оздоблені швом «трирядкова ляхівка» та, разом з тим, розхвалює легендарні курси вишивання Юрія Мельничука у музеї.

Мушлі: вишивка хрестиком та бісером

Наша співрозмовниця вишиває з шести років. Це заняття може відібрати в неї левову частку доби – пані Ірина може вишивати до шістнадцяти годин на день! «Працюю багато, а сплю мало. Тому вишиваю дуже швидко», – пояснює вона. Акваріумне хобі не дає Ірині Зайцевій присвятити увесь час вишивці, проте результати її творчості все одно вражають: стільки якісних робіт може зробити лише людина, закохана у свою справу!

Тож радимо вам побувати на виставці вишитих картин у Будинку природи (Київ, вул. Рогнідинська, 3). Експозиція триватиме до 30 червня.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки:

 • danirra

  Чудові роботи ;)

 • http://made-in-ukraine.info/ Vikaho

  мене дедалі більше заворожує вишивка бісером :)

 • http://made-in-ukraine.info/rybnyy-den/ Рибний день | Made in Ukraine

  [...] таких рибок показували на виставці акваріумістики та вишитих картин у Будинку природи. Часткова вишивка [...]

 • http://made-in-ukraine.info/shoping-za-kordonom-ale-u-kyyevi/ Шопінг за кордоном, але… у Києві | Made in Ukraine

  [...] стенд Палестини: тут можна було купити чарівні вишиті панно, гольниці та торбинки для телефонів. І все це – у межах [...]

 • http://made-in-ukraine.info/formula-rukodillya-mayster-klasy/ Формула рукоділля: майстер-класи | Made in Ukraine

  [...] Імітація вишивки хрестиком. Рукодільний подіум, зона [...]

blog comments powered by Disqus