Вишитий Брежнєв

Вівторок, 31 Липня, 2012

У Черкасах – виставка подарунків генсеку

Вишитий портрет Брежнєва. Фoто з сайту provce.ck.ua

До 20 серпня у Черкаському обласному краєзнавчому музеї можна побачити виставку Колекція подарунків Леоніду Брежнєву. Партійні чиновники, гості з-за кордону, дипломати та колективи народної творчості свого часу презентували радянському генсеку різноманітні подарунки. Минув час, і дари перетворилися на музейні експонати.

Експозиція подарунків Брежнєву належить Музею історії Дніпродзержинська: звідти її возять по різних містах України. Цьогоріч подарунки Брежнєву вже бачили у Києві та Чернігові, тож черга за іншими обласними центрами.

Попри деяку кон’юнктурність виставки, поціновувачам декоративного мистецтва варто її відвідати. Адже, окрім вишитих портретів Брежнєва та скульптур із його зображенням, експозиція включає й дуже цікаві речі ручної роботи. Власне, як і виставка у столичному музеї-квартирі Павла Тичини, який також був високопоставленим чиновником.

На виставці Колекція подарунків Леоніду Брежнєву на вас чекають коштовні скриньки, вишиті й ткані полотна, колекція коштовних мінералів, мініатюрні книги та, звісно, численні колажі й картини із зображенням генсека.

Виставку можна відвідати до 20 серпня у Черкаському краєзнавчому музеї: Черкаси, вул. Слави, 1. Музей працює з 10:00 до 18:00 у всі дні, окрім понеділка та п’ятниці. Каса працює до 17:00.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Отправляясь в любую точку нашей страны, не забудьте выбрать гостиницы Украины и забронировать в них места! Отели Украины помогут вам отдохнуть.

blog comments powered by Disqus