Вишиванка-Party у Києві

Четвер, 28 Червня, 2012

Долю вишиванок для Мадонни вирішать зовсім скоро

Вишиванка-Party

13 липня у столичному Гідропарку відбудеться масштабна вечірка Vyshyvanka – Party. Дійство приурочене приїзду Мадонни до України та підведенню підсумків конкурсу Вишиванка для Мадонни, про який ми повідомляли. Саме на вечірці стане відомо, чия вишиванка виграє конкурс та буде презентована поп-діві.

Розпочнеться  Vyshyvanka – Party 13 липня о 22:00 в Olmeca Plage – престижному літньому клубі Києва. Він розташований на острові Долобецький (основана частина Гідропарку). Гостей вечора розважатимуть своїми виступами музиканти проектів «Gorchitza» та «The Hardkiss», а також співачка Христина Межинська та «Playmodel». Ведучий вечірки – Анатолій Анатоліч.

«Ім’я одного з претендентів на перемогу в конкурсі Вишиванка для Мадонни назве почесне журі, склад якого тримають у таємниці до останнього моменту», – повідомляють організатори вечірки.

Нагадаємо, що будь-хто з українських дизайнерів та просто талановитих людей міг створити ескіз вишиванки для Мадонни та завантажити його на офіційному сайті конкурсу. Далі відвідувачі сторінки своїм голосуванням обрали десять кращих робіт, і з-поміж них журі обере одну-єдину вишиванку, яка прикрасить гардероб Мадонни.

До речі

У фінальній частині конкурсу Вишиванка для Мадонни, що відбудеться у рамках вечірки в Гідропарку, за перемогу змагатимуться вишиванки, які створили: Vasil’eva & Sviridova Family,  Олена Вінярська, Артем Чирков, Ольга Шинкаренко, Ліза Омельчук, Nai Lu-na by Anastasiya Ivanova, Аня Рокитянська, Олена Шкрябіна, Svitlana Malevska та Сергій Бакалина. До них організатори конкурсу додали ескізи відомих українських дизайнерів Олесі Теліженко та Олени Буреніної.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Если вас интересуют стиль и мода, не пропустите возможность купить вечерние и коктейльные платья по очень привлекательным ценам!

blog comments powered by Disqus