Вишиванки з приватних колекцій

Четвер, 5 Квітня, 2012

Виставка вишитих виробів у Києві

Вишиванки Вінничини

6 квітня об 11:00 у столиці розпочнеться презентація цікавої виставки. На економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка покажуть старовинну українську вишивку кінця XIX – початку ХХ століть, тож подивитися буде на що. Вишиті рушники та сорочки зі своїх колекцій представлять Анастасія Панкова та Василь Соловій.

«Всі охочі матимуть можливість ознайомитися з яскравими зразками національного вишивального мистецтва, серед яких більше тридцяти рушників та близько двадцяти сорочок з різних куточків України, зокрема, з Вінничини, Полтавщини, Чернігівщини, Буковини та Волині», – йдеться на сайті навчального закладу. Вироби вишиті різними видами швів декоративного мистецтва.

Цікавинки презентації виставки додасть лекція Олександра Босого – завідувача відділу народного мистецтва Музею народної архітектури та побуту Національної академії наук України, що у Пирогові. Він розкаже гостям заходу про особливості семантики та символіки традиційної української вишивки. До того ж, у рамках відкриття експозиції вишитих виробів обіцяють майстер-клас із писанкарства від відомої майстрині Зої Сташук.

Виставка раритетних вишиванок та рушників з приватних колекцій Василя Солов’я та Анастасії Панкової відбудеться за адресою: Київ, вул. Васильківська, 90-а.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки:

blog comments powered by Disqus