Вишивка бісером Made In Ukraine

Вівторок, 17 Листопада, 2015

Вишивка бісером від Butterfly

Набори для вишивання, нитки, схеми, п’яльця та спеціальні станки для роботи – це те, чим буквально «живуть» наші вишивальниці. Причому, у цьому рукодільному світі є свої визнані бренди, назви яких асоціюються з виключною якістю. Американські набори Dimensions, японський бісер, французькі нитки DMC та німецька канва Zweigart, звісно, заслуговують на похвалу, але не всі майстрині можуть собі дозволити їх купити. Добре, що існує безліч товарів для вишивки українського виробництва: можна підібрати набори гарної якості за помірну ціну, і разом з тим підтримати вітчизняного виробника! Давайте подивимося, які вироби для вишивки бісером Made In Ukraine можна купити у магазинах!

Щоб підготувати цю статтю, ми вивчили асортимент рукодільного магазину Вышивка бисером: у ньому вичерпно представлені українські виробники вишивки. Крім того, там ми знайшли ще й такі цікавинки, як заготовки для вишитих магнітів та фартушки для прикрашання святкових пляшок з напоями – приємні дрібнички, які можна швиденько вишити та подарувати друзям на найближче свято. Магазин регулярно оновлює свою «вітрину», тож радимо слідкувати за асортиментом і тішити себе рукодільними приємностями!

Набори для вишивання бісером

Набори для вишивки бісером бувають суцільні (вишивати треба як головний об’єкт роботи, так і тло) та часткові (вишивати треба лише головний об’єкт, а тло або залишається однотонним, або має вигляд тематичного принту). Бісером вишивають і великі настінні картини, і дрібні символи-амулети, і рушники, і вишиванки, і невеликі деталі одягу. Тому українські виробники пропонують майстриням широкий спектр наборів для вишивання бісером на усі випадки життя! Незмінні лідери тут – компанії «Абріс Арт», «Баттерфляй» та «Марічка». Їхні набори вирізняються гарними дизайнами та оптимальною ціною. Якщо ви хочете потішити чудовим подарунком творчу подругу, обирайте набори, укомплектовані бісером ті іншими необхідними деталями. Ну а якщохочете зекономити, купіть більш бюджетний варіант – схему для вишивання з описом потрібного бісеру.

Набір для вишивки хрестиком, Нова Слобода

Набори для вишивання хрестиком

Хрестик – найбільш поширена техніка вишивки серед сучасних рукодільниць. Закономірно, що саме у цій царині у нас найбільше виробників! Це і «Нова Слобода», і «Чарівна Мить», і багато інших компаній, які пропонують або готові набори для вишивання (з підібраними нитками та канвою), або окремі схеми, для яких треба підбирати муліне. Дуже тішить асортимент наборів для вишивання хрестиком від українських виробників: у магазині «Вишивка бісером» ми знайшли усі тематики, які підходять для втілення рукодільних забобонів :)

Заготовка для вишитої сукні від фірми Вишиванка

Заготовки для вишиванок

Зараз в Україні – справжній «бум» на вишиванки, тож не дивно, що багато хто пробує виготовити їх власноруч. І хоч схеми традиційних орнаментів знайти легко, справжні труднощі починають виникати на етапі вибору тканини та рівного нанесення на неї самої вишивки. Якщо ви вагаєтеся, що зможете це зробити правильно – довірте ці клопоти виробникам наборів для вишиванок! Ось лише деякі з них: «Княгиня Ольга», «Чарівна Мить», «Каролінка», «Бісерок», «Вишиванка». Комплектація наборів буває різна: в одному випадку на тканину вже нанесений орнамент для вишивання, в іншому – чотири відрізи полотна, які треба буде лише «підігнати» під бажаний розмір і модель. У будь-якому разі, це значно зручніше, ніж залишатися наодинці з собою у такій відповідальній справі! А ще, це дешевше, ніж купити готову вишиванку: заготовки для вишитих сорочок коштують кількасот гривень. Ще одна приємна новина для любительок бісеру: деякі зі схем для вишиванок адаптовані і для вишивання бісером!

Новорічний чобіток від виробника Картини Бісером

Новорічні чобітки з вишивкою

Раз уже наші майстрині готують до новорічних свят адвент-календарі та чобітки для подарунків, їм треба запропонувати й заготовки для вишитих бісером чобітків, щоб свято перетворилося на дивовижне мерехтливе диво! Мабуть, саме так подумали представники компаній «Чарівна Мить» і «Картини бісером» і запустили у виробництво таких наборів. До них входять тканина для пошиття чобітка, бісер, хутро або люрекс для декорування та інші потрібні для роботи деталі. Коштують такі заготовки від 89 до 315 грн.

Вишита сумка Abris Art

Вишиті сумки

Вишита сумка – це елегантно, неповторно і вишукано, тому зараз серед майстринь дуже модно доповнювати свій образ саме такими аксесуарами. Тільки от замість мороки з пошиттям сумки «з нуля» можна купити готовий набір, який складається зі зшитої з міцного спанбонду торбинки, бісеру та голки для вишивання бісером. Таку цікавинки пропонує рукодільницям «Абріс Арт», і лише за 95 – 118 грн. Ці вишиті сумочки – невеликого розміру, тож їх можна розглядати і як унікальну подарункову упаковку!

Фартушок для пляшки від фірми Марічка

Декоративні фартухи для пляшок

Виробник «Марічка» пропонує милі заготовки для фартушків маленького розміру, які ідеально «сядуть» на пляшки і прикрасять святковий стіл. Фартухи вже пошиті і для охайності окантовані бейкою, тож вам залишається лише декорувати їх бісером відповідно до схеми від виробника! Ці товари представлені у кількох тематичних варіантах: новорічному, різдвяному і універсальному квітковому. Коштує така краса лише 52 грн.

Вишитий бісером календар Abris Art

Вишиті календарі

Календар – це універсальний подарунок, а ще й вишитий бісером!.. Тільки уявіть, як приємно буде отримати такий презент вашим близьким! Набори для вишивання календарів пропонує «Абріс Арт». До складу одного такого набору входять готовий перекидний календар з чотирьох аркушів (по три місяці на кожну сторінку), бісер, схеми (на кожну сторінку календаря – по одній схемі), бісерна голка та готове полотно з нанесеним малюнком для вишивання. Зараз ціна на такі оригінальні набори – лише 114 грн.

А ви любите вишивати бісером? Розкажіть, де купуєте набори для вишивання та інші вишивальні дрібниці!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus