Виставка картин на пакетах

Понеділок, 14 Січня, 2013

Грузинське мистецтво у Києві

Картина Автанділа Гургенідзе. Фото з сайту художника

З 22 січня по 1 лютого у столиці можна побачити цікаву виставку живопису. Цікава вона тим, що картини створені не на звичному полотні, а на пакетах, які роздають пасажирам літаків. Автор робіт – відомий грузинський художник Автанділ Гургенідзе.

Арт Авіа – так називається виставка картин Автанділа Гаргенідзе. Київська експозиція включатиме біля ста робіт художника і розташується у Музеї сучасного мистецтва України. «Ці роботи не зовсім традиційні, адже написані вони на гігієнічних пакетах, які видають пасажирам літаків», – пояснюють організатори виставки. Відтак, художник створював полотна, піднявшись високо над землею. Проект Арт Авіа вперше буде презентований в Україні, тож відвідувачі виставки стануть першими, хто побачить картини на пакетах на території нашої держави.

«Мандри надихають. Така сутність неба та цих залізних птахів – наповнювати мріями кожну людину, кожного, хто відривається від землі та перебуває у незвичному для нас стані – стані польоту», – пояснює Автанділ Гургенідзе. Одного разу художник вирішив перенести свій внутрішній стан на якусь поверхню, перебуваючи в літаку. Там він не знайшов ніякої іншої поверхні, яка би підходила для писання, окрім звичайних гігієнічних пакетів. Поверхню пакетів митець називає ідеальною для своєї творчості та дуже зручною.

Виставку Арт Авіа можна побачити у київському Музеї сучасного мистецтва до 1 лютого. Адреса музею: Київ, вул. Глибочицька, 17.

До речі

Автанділ Гургенідзе – це грузинський художник-монументаліст, який розписує своїми витворами стіни та фасади будинків у Грузії. Його роботами оформлені одна станція метро у Тбілісі, метеостанція у горах Казбек, гірськолижні станції курорту Гудаурі, а також багато вулиць та міських просторів Грузії та європейських країн.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

На сайте my-photo.net.ua можно заказать уникальные подарунки друзьям -там делают пучать на футболках, чашках и тарелках!

blog comments powered by Disqus