Виставка народних майстрів у Харкові

Вівторок, 19 Лютого, 2013

Таланти Слобожанщини

Слобожанське мистецтво

До 28 лютого у Харківському обласному центру культури та мистецтва можна побачити виставку творів народного мистецтва Народні таланти Слобожанського краю. Експозиція створена з урочистої нагоди – Харківському осередку Спілки майстрів народної творчості України виповнюється двадцять років!

«Народне мистецтво – це не тільки звичаї, обряди, вбрання, ремесла, що споконвіку створював народ, зберігав і розвивав, це джерело, що з’єднує сучасну заурбанізовану людину зі своїми витоками, дарує щирість, щедроти землі, це пам’ять народу, – зазначають організатори виставки. – Усе розмаїття народного мистецтва, що є в українців, представлене у виставкових залах: ткацтво, вишивка, писанкарство, декоративний розпис, лозоплетіння, соломоплетіння, бісероплетіння, кераміка»…

На виставці Народні таланти Слобожанського краю можна побачити витвори п’ятдесяти майстрів народної творчості. Серед них – семеро заслужених майстрів народної творчості України. Харківський осередок Спілки майстрів народної творчості України збирає разом талановитих людей та проводить виставкову діяльність, яка допомагає простежити рівень майстерності та розвиток народного мистецтва у наші дні.

Чарівні експонати чекають на вас до 28 лютого за адресою: Харків, вул. Пушкінська, 62. Виставкова зала працює з 10:00 до 17:30, вихідний день – неділя.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus