Виставка незрячої флористки

Четвер, 22 Серпня, 2013

Запрошує столичний Шоколадний будинок

Ірина Бородюк з флористичними роботами

Тиждень тому – 15 серпня – у Києві стартувала унікальна мистецька виставка. Неперевершені панно зі штучних квітів виготовляє незряча художниця Ірина Бородюк. Побачити експозицію можна до 1 вересня включно, тож не баріться!

Культова столична споруда – Шоколадний будиночок – розмістила роботи Ірини Бородюк у двох залах. Експозиція в одному залі називається «Україна – любов моя», вона присвячена 22-й річниці незалежності нашої держави. А друга частина експозиції – більш романтична, вона називається «У світі квітів і казок».

«Мета майстрині – показати людям, що є вихід із будь-якої, навіть, здавалося б, безнадійної ситуації, – кажуть організатори виставки. – За два останніх роки Ірина Бородюк взяла участь у двадцяти мистецьких виставках, вісім з яким були персональні».

Виставка флористики Ірини Бородюк відкрита для відвідувачів до 1 вересня. Шоколадний будиночок працює з 11:00 до 18:00, проте врахуйте, що вихідні дні – це вівторок і четвер. Адреса Шоколадного будинку: Київ, вул. Шовковична, 17/2. Телефони для довідок: (097) 421-94-37 (заступник директора Будинку Купчик Віктор Георгійович), (093) 911-62-32 (Петрова Світлана Анатоліївна).

До речі

Художник-флорист Ірина Бородюк повністю втратила зір сім років тому. Але справжнє мистецтво не має меж: майстриня продовжує займатися улюбленою справою. Зараз Ірина Бородюк створює картини, яким у світі немає аналога. Всі вони випромінюють радість, оптимізм, любов і віру.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Если вы ищете жилплощадь, попробуйте купить квартиру Киев на сайте АН RealDruzi и вам обязательно повезет!

blog comments powered by Disqus