Виставка подарунків в Українському домі

Четвер, 19 Квітня, 2012

Президентські подарунки та вжиткове мистецтво

Урочистий коровай

20 квітня о 18:00 у столичному Українському домі відбудеться відкриття великої виставки подарунків, присвяченої двадцятиріччю закладу. Тут можна буде побачити три цікаві експозиції: колекцію подарунків президентам України від делегатів інших держав, вироби декоративно-прикладного мистецтва з фондів Українського дому, а також витвори сучасних майстрів скульптури та живопису.

1. Колекція з фондів «Подарунки Президентам Україна». Відвідувачам запропонують поглянути на п’ятсот експонатів, подарованих Леонідові Кравчуку, Леонідові Кучмі, Вікторові Ющенку та Вікторові Януковичу лідерами інших держав. Експозиція включатиме декоративну зброю (ножі ручної роботи), витвори живопису, почесні нагороди та старожитності, яких ви не знайдете на Блошиному ринку :)

2. Колекція подарунків фонду музею Леніна та Українському дому (який раніше був музеєм Леніна :) ). Ексклюзивні коштовності, живопис, скульптура, вироби декоративно-прикладного мистецтва, філателія (мистецькі марки), архівні документи, філокартія, фалеристика, гравюра – тут можна буде побачити всю цю красу. «Також будуть представлені раритетні подарунки колишньому Генеральному Секретарю СРСР Л.І. Брежнєву, офіційні документи ленінської епохи, а також епохи Сталіна, які після 1953 року не виставлялися ні в Радянському Союзі, ні в союзних республіках», – з пієтетом зазначають на сайті Українського дому, який останнім часом дивує відвідувачів «червоним» спрямуванням.

3. Роботи сучасних українських майстрів живопису та скульпторів, які добре відомі в Україні та за кордоном.

Відвідувачі зможуть прийти на виставку з 21 квітня до 5 травня, експозиції з подарунками будуть відкриті з 11:00 до 19:00. Вхід коштуватиме 10-20 грн. Адреса Українського дому: Київ, вул. Хрещатик, 2.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Не знаете, что подарить маленькой моднице? Лучше купить детские колготки которые подойдут к любому наряду! Польские колготки очень качественные и красивые.

Метки: ,

blog comments powered by Disqus