Виставка Товари з Індії 2013

Пятниця, 27 Вересня, 2013

Постіль, срібні прикраси та багато іншого!

Товари з Індії

Сьогодні, 27 вересня, у Києві розпочинає роботу цікава виставка, яка сподобається поціновувачам прекрасного. «Товари з Індії» – так називається ярмарок, на якому можна буде роздивитися різноманітні цікавинки з далекої країни та придбати їх за невисокими цінами. Виставка Товари з Індії відбудеться у Києві вдруге.

«На виставці можна буде придбати майже все, що побачиш, – відзначають організатори. – Нескінченні торгові ряди і лавки з великою кількістю прикрас зі срібла, напівкоштовного каміння й біжутерії за смішними цінами. Всі прикраси, презентовані на виставці , зроблені руками умільців. Продавці допоможуть кожному покупцеві вибрати прикрасу з натуральним каменем, яка підходить саме під його знак зодіаку. І, звичайно, все можна буде помацати руками і приміряти».

Стосовно ж товарів легкої промисловості, то тут можна буде купити:

- постіль

- штори

- покривала

- килими.

І усе це – оздоблене неперевершеними індійськими мотивами й орнаментами! Вироби зроблено з якісних натуральних тканин.
«Ну а як же без ще однієї гордості Індії – чаю! На виставці його можна придбати, не сумніваючись у тому, що це «той самий чай». Індійський чай вважається найкращим у світі, і цей почесний титул він зберігає вже багато століть», – зазначають організатори.

Окрім того, на виставці «Товари з Індії» ви побачите:

1. меблі з дерева

2. аксесуари для інтер’єру

3. сувеніри

А ще – приємна новина! – тут можна буде поторгуватися та купити товар за найвигіднішою ціною.

Тож приходьте з 27 вересня до 6 жовтня (включно) до київської Торгово-Промислової палати України: Київ, вул. Велика Житомирська, 33 (Львівська площа). Виставка працюватиме з 11.00 до 19.00. Вхід – безкоштовний.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Сегодня очень легко купить постельное белье в киеве через интернет, не выходя из дома! Качественная постель по доступным ценам! Кроме того, можете присмотреть себе плед, скатерть и другие текстильные изделия.

blog comments powered by Disqus