Виставка вишивки у Музеї декоративного мистецтва

Понеділок, 9 Лютого, 2015

Вишита картина

Мабуть, одне з найпопулярніших «рукодільних» хобі наших жінок – це вишивка. Багато хто вишиває картини, серветки, сорочки та скатертини. Але у цьому вирі творчості важливо також і обмінюватися досвідом: зустрічатися з колегами «по голці», дивитися на їхні витвори. Саме задля цього пропонуємо вам відвідати виставку вишитих робіт Вишивка – дзеркало душі, яка розпочне свою роботу 13 лютого (у п’ятницю) о 16:00. Ця експозиція розташується у стінах Національного музею українського народного декоративного мистецтва, що у Києві, і презентує роботи Людмили Валентинівни Баранової (Мохорт) з села Мала Офірна Київської області.

«Інженер та економіст за фахом, поет за покликанням, Людмила Валентинівна вона понад двадцять років свого життя присвятила улюбленому заняттю – вишиванню. Голка і нитка в її руках – це як пензлик і фарба для художника. Вишиті хрестиком різноманітні квіти, вишукані букети, натюрморти та пейзажі вражають своєю емоційністю і колоритом. Її творчий доробок складає понад 150 вишитих картин», – кажуть у Музеї декоративного мистецтва.

За словами генерального директора музею, Адріани Вялець, Людмила Валентинівна – творча, різнобічно обдарована людина. У 2006 році побачила світ перша збірка її віршів «Не зміліє душі криниця». А вже 2008 року – друга збірка під назвою «Незабутнє близьке і далеке…».

Глибоке авторське мислення, оптимізм душі, прагнення гармонії зі світом знайшли своє місце у її творчості. Тож приходьте на виставку вишитих картин, і ви зануритеся у приємну атмосферу краси і творчості! Виставка триватиме до 28 лютого.

Адреса музею: Київ, вул. Лаврська, 9, корпус 2. Телефони для довідок: (044) 280-36-93, 280-58-12.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Если вы хотите купить планшет Asus, вот вам ссылка на каталог эти гаджетов! Купите себе лучший планшет фирмы Asus!

blog comments powered by Disqus