Взуття ручної роботи для найменших

Середа, 8 Квітня, 2015

Пінетки з тканини

астає весняне тепло, тож молоді мами вже всерйоз думають над тим, як міняти гардероб крихітних немовляток. Комбінезони з закритими ніжками рушають до шафи, а на зміну їм приходять звичайні штанці. Але що ж робити з ніжками, якщо малюк ще не ходить? Як ховати їх від прохолоди та небезпеки? Відповідь є – зробити пінетки ручної роботи! Зараз ми вам покажемо 4 види пінеток, а ви вже обирайте, який вид рукоділля вам по душі та робіть таке взуття для малят!

1. Пінетки з тканини. Така модель капців – універсальна: вона підійде і немовлятам, як вуличне взуття, і більш дорослим діткам, як кімнатні капці. Звісно, різниця лише у розмірі: дитячі ніжки ростуть швидко, тож радимо продумати викрійки пінеток на різні розміри наперед. Зшити таке взуття доволі просто: кожен капець складається з підошви, верхньої деталі та задника на гумці. Подібні капчики дуже зручні, тож обов’язково потіште себе і свого малюка такими! Саме це взуття, яке ви бачите на фото, продає на Етсі SweetSwaddle зі Львова. Коштує воно 13 дол. Дешевше тільки дитяче взуття оптом в Україні непоганої якості, яке можна купити в інтернет-магазині!

Пінетки гачком

2. Пінетки гачком. Це вже більш декоративний варіант, аніж шиті капці. Це означає, що подібні пінетки чудово підійдуть для фотосесії або доповнення подарунку немовляті, але у носінні можуть втратити форму чи показати себе з непрактичного боку. Тим не менш, мільйони бабусь по всьому світу плетуть саме такі перші черевички для своїх онуків :) Коштують такі пінетки 6 дол., і продає їх llemio з Дніпропетровська.

Пінетки спицями

3. Пінетки спицями. Цей варіант – і гарний, і теплий, і на ніжках триматиметься добре. Проте зауважте, що для літа такі капці не підійдуть, та й для весни можуть виявитися занадто теплими. Пінетки спицями можуть бути низькі, високі, у вигляді різних тваринок і навіть бджілок, як ми колись розповідали у майстер-класі. Саме це взуття продає GaidukDesign з Лебедина (Черкаська область) за 12 дол.

Валяні пінетки з вовни

4. Валяні пінетки з вовни. Здається, це просто витвір мистецтва! У таких черевичках малюку точно буде тепленько і затишно! А ще зверніть увагу, що це взуття увінчане плетеною гумкою, що дбайливо охопить дитячі ніжки. Словом, не просто взуття, а краса неземна! Продає її NinaKatalazhnaya з Маріуполя, ціна – 40 дол.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus