Взуття з машинами: хто як чудить?

Середа, 11 Лютого, 2015

Класичні жіночі туфлі Кадилак

Є на світі люди, яким просто нудно носити буденне взуття. Їм подавай щось екстравагантне, неординарне і ексклюзивне. А чом би й ні, якщо цей аксесуар здатен не лише вдало підкреслити образ, а й підняти настрій усім перехожим? Сьогодні ми розглянемо варіанти взуття з машинами, які можна купити в магазині в готовому вигляді або ж доповнити своїми руками!

1. Класичні жіночі туфлі Кадилак. Класичним це взуття, звісно, можна назвати лише з моделі. Усе інше – кольори і оформлення у вигляді машини без даху – можна віднести до сміливої творчості дизайнера :) Ну а що? Якщо ясніють туфлі-човники, то чому би не «посадити» модниць на колеса?..

Жіночі туфлі Рожеве авто

2. Жіночі туфлі Рожеве авто. Мрія багатьох дівчат, а особливо білявок – саме автівка рожевого кольору. І вони мають рацію, адже це чотириколісне диво виглядає гарно навіть у взуттєвій інтерпретації! Високий чорний каблук лише додає цьому витвору більшої екстравагантності.

Босоніжки Hot Wheels

3. Босоніжки Hot Wheels. Це не чоботи-скороходи, але у таких босоніжках ви точно пересуватиметеся набагато швидше! Чалапати у них на низькій швидкості – просто не комільфо! :)

Туфлі для хлопчика Тачки

4. Туфлі для хлопчика Тачки. Дитяче взуття найбільш активно використовує автомобільну тематику, адже найкращий спосіб відучити маля сумбурно скидати з себе взуття – вдягнути на ніжки цікаві туфельки (або з тваринками, або з машинками).

Туфельки у вигляді червоних машинок

5. Туфельки у вигляді червоних машинок. Дуже гарне дитяче взуття для визначної події! Наприклад, для першого катання на картингу чи для свята у дитсадочку, де у маляти буде карнавальний костюм машинки.

Сандалі Гоночні машинки

6. Сандалі Гоночні машинки. Чудовий дизайн дитячого взутті: тут можна побачити і колеса, і розцвітку гоночних прапорців – шахову підошву! Підійде для хлопчиків, які ні на мить не зупиняються!

Плетені гачком пінетки Машинки

7. Плетені гачком пінетки Машинки. Для найменших любителів авто можна зробити ось такі пінетки і вигляді блакитних машинок. Звісно, таке «взуття» розраховане нhttp://made-in-ukraine.info/wp-admin/post-new.phpа хлопчиків: дівчаткам більш близька тема зайчиків-котиків, квітів і ось таких бджілок. Але якщо ви зв’яжете рожеві пінетки-машинки, то також не прогадаєте ;)

Фото з сайтів: aliexpress.com, 9channel.com, randommization.com, metmuseum.org, studiojellyfish.com, fashionistazlife.com, littleroosclothing.com.au

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Актуальні новини зі світу авто можна почитати ось тут http://www.fakty.ictv.ua/ru/index/news/theme/1420 у рубриці Автоновини! Також до вашої уваги – новини спорту та техніки!

blog comments powered by Disqus