White Mandarin: натуральна українська косметика!

Середа, 11 Березня, 2015

Українська косметика White Mandarin

Рух любителів всього здорового і натурального набирає обертів! Якщо наші господині старанно пророщують на своїх підвіконнях пшеницю, сочевицю і гречку для салатів, то немає нічого дивного, що ці живильні компоненти вони хочуть бачити і у косметиці. Тим більше, якщо мова йде про косметичні засоби від українського виробника! На сайті zdorov.ua продаються саме такі продукти: натуральні шампуні, креми та бальзами торгової марки White Mandarin.

Під назвою White Mandarin український виробник продуктів здорового харчування Чойс випускає низку косметичних засобів, яким немає рівних. Посудіть самі: до косметики торгової марки входять ретельно підібрані натуральні компоненти, а шкідливі інгредієнти, якими заповнена більшість шампунів і кремів на полицях магазинів, навпаки відсутні.

На які ж компоненти роблять акцент виробники продукції White Mandarin? Пророслі зерна, морські водорості, термальна вода, глина, мед, різноманітні цілющі трави, цитрусові плоди – ось чарівні складники, за допомогою яких фахівці створюють косметику для шкіри та волосся.

Натуральний дитячий шампунь

Зараз White Mandarin – це:

- Тоніки та демакіяжі для обличчя;

- Гелі для душу;

- Шампуні, бальзами для волосся;

- Молочко для тіла;

- Скраби для тіла;

- Креми для обличчя.

Найбільше овацій від прихильниць природної косметики збирає серія засобів, створена на основі пророслих зерен злаків. Цілющі паростки пшениці, кукурудзи, жита, вівса та ячменя допомагають шкірі бути свіжою й зволоженою, а волоссю – міцним та сяючим. До речі, шампуні торгової марки White Mandarin не йдуть ні в яке порівняння зі звичайними засобами, що містять синтетичні компоненти для спінювання. Натуральні шампуні не так добре піняться, проте роблять волосся більш здоровим і, що дуже важливо, не шкодять.

White Mandarin

Окремим пунктом у лінійці косметики White Mandarin стоїть серія для малят. Крем від непогоди Дитячий захищає ніжну шкіру від вітру, морозу, сонця та бактерій, а ще – пом’якшує шкіру й допомагає загоїти ранки. Тож не дивно, що цей косметичний засіб люблять купувати матусі: його можна використовувати і для малюка, і для себе! Окрім крему, до серії входять молочко для тіла та шампунь 2 в 1 – натуральні засоби, розроблені спеціально для наймолодших користувачів косметики.

І усю ці красу роблять у Києві! Радимо вам спробувати косметику від українського виробника White Mandarin та переконатися у її чудових якостях!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus