Як декорувати банку з насінням?

Вівторок, 11 Жовтня, 2016

Як прикрасити банку з насінням?

Осінь – пора заготовок. І не лише кулінарних, а й садових! Якщо у вас є дача або присадибна ділянка, то мабуть ви використовуєте хоча би невеличкий її клаптик для вирощування овочів. І звісно, знаєте, як правильно заготувати насіння овочів для вирощування наступного року :) Зазвичай, дачники зберігають насіння у паперових пакунках або баночках. Але як прикрасити поличку з такими заготовками? Як декорувати банку з насінням, щоб здалеку було видно, посівний матеріал якого овоча зберігається всередині? Правильно – зробити легкий декупаж і доповнити його пігментною пастою!

Щоб прикрасити банку з насінням гарбуза, візьміть такі матеріали і інструменти:

- невелику баночку з кришкою, в якій ви будете зберігати насіння;

- серветки для декупажу із зображенням гарбуза;

- ножиці;

- клей для декупажу;

- пензлик для клею;

- пігментну пасту з золотавим або бронзовим відтінком;

- акриловий лак;

- пензлик для лаку (такий самий невеликий, як для клею).

Декупаж банки

Як декорувати банку з насінням декупажем?

1. Виріжте з серветки зображення гарбуза – максимально близько до контуру, але не заходячи на «територію» малюнку. Серветки для декупажу складаються з трьох тоненьких шарів, два нижні з яких треба відокремити й викинути, а залишити – лише верхній шар з малюнком.

Декупаж гарбуз

2. Прикладіть зображення гарбуза до банки. Звісно, скляна поверхня для декупажу має бути чиста та суха – інакше декорування не вдасться. Отож, прилаштувавши гарбузика на потрібне для нього місце занурте пензлик у клей для декупажу та обережними рухами зверху покрийте клеєм малюнок гарбуза. Клею при цьому не має бути забагато: досить буде, якщо ним просто просякне зображення (це означатиме, що воно приклеїться до поверхні банки).

Клей для декупажу

3. Залиште баночку з приклеєним гарбузом на півгодини, аби клей та саме зображення встигли повністю висохнути.

Банка для насіння

4. Якщо декорована поверхня вже повністю суха, відкрийте тюбик з бронзовим пігментом та нанесіть зовсім трошки собі на вказівний палець. Обережними і легкими рухами нанесіть пігмент на простір навколо гарбуза. Втирайте пігмент так, щоб він покрив поверхню частково, з «пробілами». Так вийде цікавіше :) Ну а для того, щоб вміст баночки все ж було видно, замальовуйте пігментом не всю поверхню, а лише біля гарбуза.

Пігментна паста для декору

5. Чекати, доки висохне пігмент, не треба: одразу ж покрийте декоровану поверхню (не всю банку) акриловим лаком за допомогою невеликого пензлика. Залиште баночку остаточно сохнути – на це піде від півгодини до години, залежно від товщини шару лаку.

Акриловий лак

Як декорувати банку з насінням? Тепер ви знаєте, як! :) Ще й друзям і подругам можете про це розповісти ;)

How to decorate jar of seeds

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Якщо восени до вас завітав смуток, спробуйте змінити щось у своєму житті. Можливо, лазерная эпиляция допоможе вам покращити настрій!

Метки:

blog comments powered by Disqus