Як декорувати пічку? 5 найкращих ідей

Середа, 11 Лютого, 2015

Обкладена камінням пічка

В українській традиції є чудовий спосіб декорування пічки – він називається Петриківський розпис. Білі пічки майстри з гарним художнім смаком розписували казковими квітами та пташками, і від того приміщення починало світитися! Якщо петриківський розпис практикували на Дніпропетровщині, то в інших куточках України також своєрідно прикрашали пічки: хто кахлями (наприклад, у стилі косівської кераміки), а хто – камінням. Зараз пропонуємо вам подивитися на кілька варіантів декорування пічки, які можна без особливих труднощів реалізувати у себе в хаті чи на дачі.

Одразу зазначимо, що на фото зображені здебільшого вуличні пічки, але таким самим чином можна викласти й ті печі, які розташовані всередині приміщення. Отже:

1. Обкладена камінням пічка. Каміння тут не просте, а величеньке! Скоріше за все, його не шукали на вулиці, а організовано закупили в будівельному магазину. Найчастіше таке велике каміння використовують для вимощування садових доріжок, але й для прикрашання пічки воно годиться неабияк!

Пічка з ручним розписом

2. Пічка з ручним розписом. Не дивуйтеся: ця штуковина на фото – невелика пічка для випікання піци :) Вона декорована талановитою господинею: для прикрашання використані звичайні акрилові фарби та пензлик. Таку красу можна зробити, навіть не маючи художнього хисту, адже у хвилястих лініях і завитках немає нічого складного!

Пічка з мозаїкою

3. Пічка з мозаїкою. Ось – ідеальний варіант для дачі, де нічого не пропадає ;) Мозаїку можна викласти як зі спеціальних сучасних деталей, куплених у магазині, та і з битої плитки чи навіть битих пляшок.

Глиняний декор

4. Глиняний декор. Мало того, що сама пічка зроблена з глини, так ще й орнамент довкола викладено з цього ж матеріалу. Цікаво, що якщо побілити пічку з таким рельєфним орнаментом, то виглядатиме це, як справжній витвір мистецтва!

Пічка з плиткою

5. Пічка з плиткою. Тут, як і у більшості пічок, основа – це глина. Ну а декорування мінімалістичне: схоже, усю зайву плитку, яка була у господарстві, господар віддав на прикрашання печі. Вийшло непогано: гарно і зі смаком!

А як ви хочете декорувати свою пічку? Можливо, ви хочете купити ось тут сучасну пічку для своєї дачі, оформити її у вигляді каміну, і тоді вже розмалювати? Також чекаємо на розповіді від наших читачів, наскільки часто ви змінюєте декор пічки – кожні кілька років чи з інтервалом у десяток років?

Фото з сайтів: loafonline.co.uk, pinterest.com, simple-green-frugal-co-op.blogspot.com, houzz.com, italsupplies.com.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus