Як доїхати до складів Текстиль-Контакту?

Четвер, 13 Жовтня, 2011

У нагоді стане нова міська електричка, маршрутка чи автобус

Мапа складських магазинів

Склади «Текстиль-Контакту» розташовані у Києві на вулиці Сортувальній, 2. І хоч багато хто переконаний, що це – десь у кінці світу, насправді дістатися рукодільних магазинів дуже просто. Складське «містечко» розмістилося у мікрорайоні Позняки – біля озера Нижній Тельбин, залізничної станції Лівий Берег та Дарницьким мостом, яким нещодавно запустили автомобільний рух через Дніпро.

Найзручніший спосіб дістатися складів – сісти у маршрутку №178 біля станції метро Лівобережна (зупинку – через дорогу від Макдональдса). Ця маршрутка проїжджає повз ворота складів, тож варто наперед попросити водія, щоб зупинив біля них. Пароль – «склади Текстиль-Контакту» – знають усі водії цього маршруту ;) Те саме – з маршруткою №599: у неї також можна сісти на Лівобережній і під’їхати впритул до входу на склади.

Проте є й інші варіанти: від залізничної станції «Лівий Берег» (не плутати із залізничною станцією «Лівобережна»!) до складів «Текстиль-Контакту» – рукою подати. Точніше, від залізниці треба просто вийти на вулицю Сортувальну (перпендикулярно до залізничного полотна) та пройти нею пару сотень метрів до бетонного паркану з табличкою «Склади». До залізничної станції Лівий Берег можна дістатися ось таким транспортом:

Від станції метро Лівобережна

Автобус №49

Автобус №95

Маршрутне таксі №245

Маршрутне таксі №249

Маршрутне таксі №535

Від станції метро Позняки

Маршрутне таксі №599

Від станції метро Осокорки

Автобус №87

Маршрутне таксі №425

Маршрутне таксі №535

Від станції метро Харківська

Маршрутне таксі №535

Від станції метро Бориспільська

Маршрутне таксі №535

З Троєщини

Маршрутне таксі №473

Схема руху міської кільцевої електрички (з сайту КМДА)

Найновіший спосіб доїхати до складів «Текстиль-Контакти» – сісти на міську кільцеву електричку, яку запустили нещодавно. Проїзд у цьому виді транспорту коштує 1,70 грн: за ці кошти дістатися залізничної станції Лівий Берег можна зі станцій Дарниця, Видубичі, Київ-Пасажирський, Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Борщагівка, Рубежівська, Сирець, Вишгородська, Зеніт, Петрівка, Троєщина та Лівобережна (це нова станція між метро Лівобережна та Дарниця). Проте кільцева електричка їздить лише зранку (з 6:00 до 9:30) та ввечері (з 16:30 до 20:00), тож вдень розраховувати на неї не варто.

Коли ви доїдете до території складів і побачите на паркані ось цю кольорову табличку (рекламу складських магазинів), знайте: лівіше від неї – вхід на територію складів, а праворуч – склад роздрібної торгівлі тканин з окремим приміщенням для постійних розпродажів. Саме ця будівля – найбільш популярна серед шукачів тканин ;)

Ліворуч - вхід на склади, праворуч - роздрібний магазин

Якщо ж роздрібний склад не задовольнив вашу цікавість, заходьте на територію складів (в’їзд для машин ліворуч від кольорової таблички) та шукайте потрібні матеріали в інших магазинах. Проте що би ви тут не купували, слід берегти усі чеки: на виході зі складської території охоронець попросить показати їх.

І ще деякі таємниці складів «Текстиль-Контакту» :) На гуртових складах тканини продають лише великими відрізами – від 20 метрів. А у магазині з фурнітурою (пряжа, нитки для вишивання, вовна для валяння, бісер та рукодільні аксесуари) діє мінімальна сума покупки – 150 грн. Тож беріть із собою знайомих рукодільниць, і гайда на склади! :)

***

Спонсор запису:

Заболел домашний любимец? Ему поможет ветеринарная клиника: можно вызвать врача на дом, чтобы он оказал ветеринарную помощь.

Метки:

  • http://made-in-ukraine.info/sklady-tekstyl-kontaktu-shoping/ Склади Текстиль-Контакту: шопінг! | Made in Ukraine

    [...] сайту « Майстер-клас: магніт на холодильник Як доїхати до складів Текстиль-Контакту? [...]

  • http://made-in-ukraine.info/velykodniy-simeynyy-yarmarok/ Великодній сімейний ярмарок | Made in Ukraine

    [...] 1. Українська еко-продукція і текстиль [...]

blog comments powered by Disqus