Як і чим прикрасити футболку?

Середа, 28 Вересня, 2016

Сублімаційна картинка

Ви шиєте одяг своїми руками або переробляєте готове вбрання на свій смак? Тоді ви точно знаєте, як важко часом зорієнтуватися у сучасних малеріалах для декорування! Усі ці світловідбивачі, аплікації, декоративні шини зі стразами https://vlaber.com.ua/magazin/handmade/shiny-decorativnye.html та термострази – як і коли їх використовувати? Як і чим прикрасити футболку? Давайте розбиратися разом :) А якщо у вас будуть додаткові запитання – поставте їх у коментарях до цієї публікації, і ми спробуємо на них відповісти!

Які є матеріали для прикрашання футболки?

- Світловідбивачі. Найчастіше ці декоративні елементи використовують на верхньому одязі (здебільшого, дитячому) – для того, аби дитину краще було видно у сутінках і для її безпеки під час переходу дороги. Але можна начепити світловідбивачі й на звичайну футболку! Як це робиться? Попрасуйте ту поверхню, на яку будете кріпити світловідбивач. Виріжте елемент світловідбивача близько до контурів і прикладіть на відповідне місце одягу. Розігрійте праску до 150 градусів, притисніть нею світловідбивач (через марлю) та потримайте кілька секунд. Після цього світловідбивний елемент наче вдрукується у тканину, стане її частиною.

Малюнок-світловідбивач

- Стрічки зі стразами. Шина зі штучними стразами – це стрічка різної ширини, повністю всіяна стразами. Через зручний формат такий елемент декору можна припасувати і до одягу, і до прикрас. Зі стрічки зі стразами можна зробити браслет (просто пришити вузьку стрічку до звичайної атласної і вигадати застібки), а можна декорувати нею горловину майки чи футболки. Шина зі штучними стразами має тканинну основу, отож її зручно пришивати, проколюючи голкою місця між стразами.

Флокові термоаплікації

- Флокові термоаплікації. Це аплікації з різними орнаментами, тваринками або написами, які мають дещо об’ємну велюрову текстуру. Прикріплюють їх також за допомогою тепла. Отож, добре прогрійте праску, встановивши її на максимумі. До тієї частини футболки, яку ви будете прикрашати аплікацією, прикладіть флокову термоаплікацію, потім накрийте марлею і притисніть праскою (але не дуже сильно!). Потримайте так праску протягом 15-20 секунд, потім зніміть її і дайте аплікації охолонути. У холодному стані повільно зніміть знімну частину флокової термоаплікації.

- Сублімації. Сублімаційні картинки – це тоненькі «переводки», які можна перенести на тканину за допомогою праски. Однак одразу застережемо: найкраще вони прикріплюються до штучних поліестрових тканин! У нас був плачевний досвід перенесення подібного зображення на бавовняну тканину, отож радимо використовувати для такого прикрашання саме синтетичні тканини. Як це зробити? Треба не лише прикласти малюнок до поліестрового полотна, а й закріпити його парочкою булавок. Якщо ви цього не зробите, полотно може намагнітитися від праски, а отже, малюнок ризикує зсунутися. Накрийте сублімацію марлею та трохи притисніть праскою. Сублімаційна картинка неодмінно прикрасить вашу футболку та зробить її ексклюзивною!

Фото взяті з колективної закупки тканин і фурнітури, яку організовує Ната Лі Я на форумі Осинка.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus