Як ми робили гірлянду з картону

Вівторок, 23 Грудня, 2014

Гірлянда від Маминої Мануфактури

Протягом цього року ми почули багато нових творчих імен. Виробники українського одягу, креативні студії та «батьки» різних декоративних цікавинок просто заполонили інтернет-простір! Тепер, аби купити собі нову сукню чи підібрати подарунок для подруги, варто лише «пройтися» списком вітчизняних студій чи майстерень і обрати бажаний презент. Це стосується і підготовки до зимових свят! Адже Мамина Мануфактура виготовляє чудові картонні декорації, які дарують не лише святкову атмосферу, а й чудові хвилини творчості. Сьогодні ми розкажемо, як ми з дворічним непосидючим хлопчиком разом робили гірлянду із картону від Маминої Мануфактури!

Взагалі, Мамина Мануфактура розробляє великі декорації з картону: будиночки, ялинки, елементи декору для магазинів… Але днями представники цієї студії – дві мами, Анна і Тетяна – потішили інших українських мам своїми новими виробами. Вони презентували 15 новорічних іграшок з картону, кожна з яких має 15 см у діаметрі. Усе це – милі настроєві штуки: ялинка, баранчик, кулька, дзвоник, подарунок, сніжинка, шишка тощо. Ми не могли пропустити цю новинку і замовили набір прикрас із гофрокартону від Маминої Мануфактури. Посилка прийшла досить швидко!

Іграшки з картону

У наборі з картонними іграшками була і мотузка: це означало, що ми можемо або повісити кожну іграшку на ялинку, або змайструвати з них цілу гірлянду. Малюку припала до душі ідея гірлянди, тому ми почали декорувати картонні прикраси. Гірлянду було вирішено зробити не різнокольорову, а лише з деякими акцентами червоного і жовтого кольорів.

Декілька іграшок ми залишили «крафтовими» (так модно називати натуральний колір картону), щоб на їхньому фоні більш виграшно виглядали прикрашені елементи. Частину іграшок ми прикрасили червоною тканиною в горошок, льоном «крафтового» кольору, декоративною сіточкою червоного кольору та плетеною червоною квіткою (схожою на ту, кою ми декорували нашу коробку для буккросингу). Все це прикріпили до картону за допомогою двобічного скотча. Рукавичку та шкарпетку прикрасили льоном з бахромою, щоб було гарніше :)

Ялинкові прикраси з картону

Іншу частину іграшок ми «відвели» під декорування ґудзиками. Оце свято було для хлопчиська: мама висипала перед ним гору ґудзиків різного кольору і розміру! Дитя одразу почало майструвати з них паровозики, тому мама могла спокійно творити прикраси для гірлянди ;)

Декор з ґудзиків

Пряникового чоловічка з картону ми прикрасили лише двома жовтими ґудзиками. Їх також «посадили» на скотч.

Пряниковий чоловічок

Для ялинки знадобилося вже більше ґудзиків. Малюк пропонував свої варіанти декору :)

Ялинка з ґудзиками

Овечку ми прикрасили лише одним-єдиним ґудзиком. Але вона стала улюбленицею малечі, що підтверджує ця фотографія…

Овечка - символ 2015 року

Після того, як усі іграшки були готові до об’єднання у гірлянду, ми заправили мотузку у циганську голку та почали робити отвори у картонних елементах.

Кріплення підвіски

Далі – протягували мотузку, відрізали її та зав’язували вузол.

Іграшка на ялинку з картона

Фактично, ми зробили окремі ялинкові прикраси, які можна буде підвішувати на новорічне деревце. Довжина мотузок у всіх іграшок була різна: так цікавіше!

Новорічні прикраси з картону

Потім ми взяли довгу мотузку (приблизно 2 м у довжину) і почали прив’язувати до неї іграшки.

Формування гірлянди

Ми приєднували іграшки на різній відстані, яка, у поєднанні з різною довжиною підвісок, дала цікавий результат.

Гірлянда з картону

Ось така цікава у нас вийшла новорічна гірлянда з картону! Цього року ми прикрасили ялинку паперовими іграшками, тому нинішнє свято вийшло більш ніж екологічне :)

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Чудовим подарунком до зимових свят може стати гироскутер SMART AVATAR для дорослих і дітей. Ви тільки подивіться на це диво і уявіть, як цікаво їздити на такому гіроскутері!

Метки:

  • http://made-in-ukraine.info/arsenal-idey-2015-tvorchist/ Арсенал Ідей 2015: творчість | Made in Ukraine

    [...] і різні забави для малят, і окремий ігровий майданчик. Мамина Мануфактура – так називається проект, який презентує тут [...]

blog comments powered by Disqus