Як ми робили садову лавку: майстер-клас

Четвер, 6 Жовтня, 2016

Як ми робили садову лавку своїми руками

Садова лавка для дачі – неодмінний атрибут заміської фазенди чи приватного маєтку. Без цих вуличних меблів важко уявити собі посиденьки з друзями, щоденні прийоми їжі на свіжому повітрі, а також господарські роботи, які потребують приземлення на щось зручне :) Цього літа ми зробили садову лавку своїми руками! На дитячому табуреті, як ви бачите, не зупинилися :) Отож, тепер у нас є готовий майстер-клас на тему «як зробити лавку власноруч»!

Для того щоб зробити садову лавку, вам знадобляться:

- чотири дерев’яні дошки такої довжини і товщини, яка підходить для вашого задуму (у нас товщина дошки для сидіння – 3 см, спинки та двох нижніх дощок – 2 см);

- чотири бруси («палиці», які виконуватимуть роль ніжок і скріплювачів сидіння зі спинкою) також бажаного для вас розміру;

- також у процесі виготовлення лавки вам будуть потрібні кріплення (прямі і косі) для поєднання деталей садової лавки (для їхнього створення візьміть окремий брус);

- цвяхи;

- молоток;

- пилка;

- стамеска.

Матеріали та інструменти для садової лавки

Як зробити лавку для дачі своїми руками?

1. Спершу обробіть усі необхідні деталі майбутньої лавки. Якщо треба, відшліфуйте їх наждачним папером крупної зернистості, а також пилкою підрівняйте усі парні деталі, щоб вони мали однакову довжину. Парні деталі – це дві нижні дошки, що робитимуть ніжки лавки більш стійкими, та чотири бокові бруси, з яких треба буде зробити 2 задні ніжки і 2 довгі передні ніжки, що переходять у спинку і виходять над нею. Відпиляйте зайву довжину цих деталей, аби вони стали попарно однакові.

Підрівнювання деталей

2. Після підготовчого етапу перейдіть до головної частини садової лавки – самого сидіння. На цьому і двох наступних фото деталь сидіння перегорнута догори дригом для зручності роботи. Поміряйте товщину довгої ніжки (яка переходитиме до спинки) та поставте на бортику сидіння відповідні позначки (олівцем або пилкою). Пропиляйте ці позначки глибше, а потім стамескою під кутом вийміть «серединку» між позначками.

Мітки для ніжок лавки

3. Місцина сидіння, до якої можна буде приєднати ніжку, буде виглядати так:

Місце для кріплення брусів лавки

4. Вкладіть ніжку до цієї ямки та перевірте, чи вміщається у неї брус. На цьому етапі слід уважніше спланувати кут встановлення брусів, щоб лавка не була занадто «лежачою», з широко розкиданими ніжками.

Ніжка лавки на своєму місці

5. Вийміть цю ніжку та покладіть на опору. У тому місці, де ніжка кріпитиметься до її «гніздечка» на сидінні, почніть вбивати цвях.

Забивання цвяха

6. Пильнуйте той момент, коли цвях почне «вилазити» з протилежного боку. Ось так, як на фото:

Брус із цвяхом

7. Тоді знову вставте брус до його місця у сидінні дачної лавки і до кінця забийте цвях, щоб поєднати ці дві деталі.

Ніжка для садової лавки

8. Таким самим чином приєднайте до сидіння й другий брус-ніжку, з іншого боку.

Як зробити ніжки для дачної лавки

Перший етап виготовлення садової лавки своїми руками завершений! У наступному майстер-класі ви дізнаєтеся про кріплення дачної лавки, завдяки яким ці вуличні меблі будуть стійкі та міцні! :)

DIY How to make garden bench

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

А на сайті divanoff.com.ua ви можете купити міські меблі – кухонні лавки та дивани для зручних частувань у себе вдома!

Метки:

blog comments powered by Disqus