Як наносять зображення на футболки?

Субота, 26 Березня, 2016

Друк на футболці

У наш час носити звичайну однотонну футболку трохи нуднувато. Тим більше, є стільки компаній, що пропонують послуги з друку на тканині! Декорувати одяг можна зображенням вигаданого персонажу, своїм портретом, дотепним написом або дрібними друкованими елементами на ваш розсуд. Це все роблять ось тут і можуть виконати будь-яке друкарське побажання. Якщо ж ви шиєте одяг самостійно, то можете захотіти прикрасити тканину й у домашніх умовах. Як тоді бути? Який спосіб декорування футболки обрати? Давайте розбиратися разом.

Аплікація Бультер'єр

1. Аплікація з тканини. Найкращий і найпростіший спосіб прикрашання одягу, якщо ви «дружите» зі швейною машинкою. Якщо ж ви у швейних справах – новачок, доведеться трохи попрактикуватися, перш ніж приступати до аплікацій. Справа в тому, що далеко не завжди виходить рівненько пришити аплікацію, як-от повітряну кулю, яку я вам показувала. Зате можна «приборкати» цю деталь двома способами: по-перше, обов’язково припрасувати до її виворотного боку ущільнювач (флізелін), а по-друге, пришивати, не натискаючи на педаль машинки (повільно прокручувати колесо машинки вручну).

Машинна вишивка

2. Вишивка. Ручна вишивка – доволі довге заняття, а машинна (як на мене!) виглядає занадто простенько. Попри те, ви завжди можете вишити на шматочку канви маленьке зображення з рибою і пришити його до футболки свого сина-морячка. Ну а якщо ви надаєте перевагу машинній вишивці, а спеціальної машини у вас вдома нема (дорога ця штука, а ще й нитки такі недешево коштують!), зверніться до ательє.

3. Термотрансфери. У рукодільних закупках дуже популярні різноманітні сублімації і термотрансфери. І хоч ці «прикрашалки» відрізняються своєю суттю і тканинами, для яких підходять (одні треба наносити на натуральні тканини, інші – на синтетичні), процес декорування виглядає схоже. Головне – притиснути «переводку» до тканини праскою, дослухаючись до інструкції. Але праска не має бути дуже гаряча! Я так пропалила одну кофтинку :)

4. Флокові аплікації. Нове віяння у рукодільних закупках, яке раніше було доступне тільки великим виробникам одягу на їхніх фабриках. Флокова аплікація – це зображення, яке не просто намальоване, а зроблене об’ємним за допомогою коротенького ворсу (виглядає, ніби замшеве). Для дитячого одягу – саме те, що треба :) А наносити його на вбрання треба так само за допомогою праски.

5. Розпис на тканині. За цю справу варто братися, якщо ви дійсно вмієте гарно малювати. Та й матеріали треба підібрати ретельно: спеціальні фарби для тканини продаються у художніх магазинах і коштують недешево. Зате вони добре тримаються на одязі, витримують прання і навіть можуть розтягуватися разом з трикотажною основною одягу!

6. Печатки. Цей «фокус» можна використовувати для декорування одягу акриловими фарбами, якщо ви навіть поганенько малюєте. Просто виріжте з винних корків дрібненькі опуклі формочки (наприклад, пташку, квітку, метелика, машинку), макніть в акрилову фарбу та нанесіть багато таких відтисків на тканину.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus