Як навчитися малювати портрети?

Вівторок, 3 Лютого, 2015

Портрет

Зараз дуже популярними стали різноманітні курси малювання. У більшості великих міст відкриваються школи живопису чи малюнку, тож усі охочі мають змогу спробувати себе у ролі художника. Ви можете почати малювати і вдома, лишень користуючись порадами, які ми знайшли на paintdrawpaint.com. Якщо ж ваша робота потребуватиме вдосконалення, зверніться до фахового вчителя!

Як намалювати портрет?

1. Почніть з простих форм. Це чудовий спосіб почати малювати портрет, зробити перші кроки у живописі. Контури портрету слід окреслити пензликом з фарбою.

Прості форми

2. Пропорції. Цей крок насправді не відрізняється від такого самого при малюванні олівцем. Просто знайдіть і відзначте положення і розмір частин портрету. Потім перевірте, щоб переконатися, що все зобразили пропорційно.

Пропорції

3. Обмеження у формах. Тут вам варто почати визначати особливості форми портрета і створити більш чіткі деталі. Ці лінії теж слід наносити дуже обережно (вони мають бути тоненькі), щоб у разі переробляння вам не довелося брати інший аркуш паперу.

Обмеження у формах

4. Уточнення форм. Тут треба ще раз уточнити форми і площини – виконати роботу, спрямовану на більш дрібні частинки портрету. Варто малювати форми до того рівня, який дає відчуття достатньої інформації про структуру.

Уточнення форм

Це остаточна версія первинного малюнку у підготовці для написання портрета. Усе відповідає задуму, тож можна переходити до наступного кроку!

Знову уточнення

5. Тіні. Настіпний крок – нанесення фарби на тіньові області голови та шиї. Звісно, тіні мають бути не суцільні, а також із бліками, світлішими та темнішими ділянками. Основну роботу зроблено, тож залишається лише прописати риси обличчя, не забуваючи про тіні та бліки! А взагалі, рекомендую всім цю школу малювання у Києві: тут вчать малювати і дітей, і дорослих!

Тіні

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus