Як обв’язати бусину (намистину) бісером?

Вівторок, 6 Січня, 2015

Як обв'язати намистину? Майстер-клас

Сьогодні ми покажемо, як обв’язати бусину бісером мозаїчною технікою. Автор майстер-класу – мукачівська майстриня Яна Петрига, яка вже не раз показувала свої вміння на нашому сайті: вона пропонувала зробити кольє з бісеру, сплести патріотичні браслети та багато інших цікавинок. Ну а зараз – час декорованої бісером намистини, яку можна буде використати для створення прикрас!

Для того щоб обв’язати бусину бісером, вам знадобляться: бісер №10 (треба обирати рівний, у цьому випадку не підійде абиякий), голка для бісеру, нитка (не рекомендовано обирати тонку нитку для бісеру або волосінь, краще для цієї справи підійде нитка типу «ірис»), намистина діаметром 8 міліметрів, штифт.

Бісер та нитка

Як обв’язати бусину бісером?

1. Для початку набираємо 4 бісеринки, зав’язуємо їх у коло.

4 бісеринки

2. Нанизуємо бісеринку і вплітаємо її між двома з попереднього рядку, тобто до 4 попередніх додаємо ще 4. Рядок закінчуємо, пронизуючи 2 бісерини (це стосується кожного рядку у виробі). Також не забуваємо про підтягування нитки і слідкуємо за рівністю лягання бісеру.

Основа для намистини

3. У наступному рядку вплітаємо по 2-і бісерини по крайчику прямокутника (всього додаємо 8-м бісерин).

Основа збільшується

4. У 4-му рядку вплітаємо по бісерині поміж кожну бісеринку попереднього рядку. По завершенні отримуємо симпатичну сніжинку.

Сніжинка

5. Далі для зручності одягаємо бусинку на штифт, та обплітаємо без змін (по 1 бісеринці без додавань).

Намистина на штифті

6. Само собою плетиво почне приймати форму бусини.

Гніздо для намистини

7. Доплівши до вершка бусини починаємо зменшувати конструкцію. Для цього поступово у двох місцях рядку робимо пропуск (тобто, не додаючи бісерини, пронизуємо бісерини попереднього рядку).

Верх намистини

8. Таку маніпуляцію повторюємо і у передостанньому рядку. У вас повинно залишитись 4 бісерини, їх і з’єднуємо у рядок і затягуємо. Тепер ховаємо кінці нитки.

Як обв'язати бусину

Все, тепер ви знаєте, як обв’язати бусину бісером! Обплетена намистина може бути чудово використана у якості сережок, кулону, брелока чи того, що нам не прийшло на гадку, а ви собі придумали і реалізували :) Творіть, і нехай плоди праці тішать око!

P.S.: Якщо ви обплетете дві намистини і прилаштуєте до них по швензі, то вийде чудове доповнення до в’язаного джгута!

Автор – Яна Петрига.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Купити гарний халат для дому ви можете в інтернет магазині FashionPlatinum за доволі низькою ціною!

Метки:

blog comments powered by Disqus