Як покласти підлогу: наш досвід + фото

Неділя, 24 Грудня, 2017

Як покласти підлогу - майстер-клас

Запланувавши ремонт балкону, ми стикнулися з двома проблемами: з нашого досвіду якість роботи найманих ремонтників не витримувала критики, та й до того ж, коштувала немало. Отож, було вирішено покласти підлогу своїми руками! Вийшло добротно і менш затратно, тому тепер ми сміливо можемо поділитися з вами нашими знаннями у цій справі. Якщо вам також доводилося класти підлогу з дерев’яних дощок власноруч, напишіть нам про свій досвід у коментарях!

Щоб покласти дерев’яну підлогу, візьміть:

Дерев’яні дошки

Дерев’яні бруси для виготовлення лаг

Металеві кутники

Шурупи для фіксації кутників

Ручну пилку або інший зручний інструмент для надання бажаної форми брусам

Пінопластовий утеплювач (пінопластові плити)

Шуруповерт

Також для комфортного виконання ремонтних робіт вам може знадобитися чоловіче взуття. На відомому сайті Bastion https://shop.bastion-ua.com/catalog/muzhskaya-obuv ви знайдете безліч моделей та цікавих варіантів!

Як покласти підлогу власноруч? Майстер-клас

1. Зробіть заміри ваших пінопластових плит і, відштовхуючись від цих даних, розрахуйте, на якій відстані один від одного треба прокласти лаги, щоб у ці «клітинки» потім можна було вкласти пінопластовий утеплювач. Якщо у вас така сама «заокруглена» по боках бетонна підлога, як у нас, підпиляйте краї дерев’яних брусів так, щоб вони могли більш-менш щільно прилягати до стику підлоги й стіни. У підлозі просвердліть отвори, покладіть паралельні лаги та приєднайте їх до цих отворів шурупами.

Лаги для підлоги

2. За допомогою кутників зафіксуйте й поперечні лаги, щоб утворити «клітинки» для укладання пінопластового утеплювача.

Металеві кутники

3. Укладіть пінопластові плити у проміжки між лагами.

Утеплювач з пінопласту

4. Заповніть утеплювачем усю підлогу.

Утеплення підлоги

5. Нашому балкону знадобилося додаткове утеплення, тому ми вирішили прокласти утеплювач у два шари. Можливі варіанти і з трьома «поверхами» пінопласту, тому тут вам треба відштовхуватися від потреб своєї оселі. Отож, на цьому етапі прокладіть паралельні лаги другого рівня, фіксуючи їх шурупами на лагах першого рівня.

Укладання підлоги з утепленням

6. Прокладіть поперечні лаги другого рівня, зафіксуйте їх металевими кутниками та вкладіть у проміжки пінопластовий утеплювач.

Пінопластові плити для підлоги

7. Ну а тепер укладіть зверху на утеплювач дерев’яні дошки, закладаючи їхні бортики один під один. Прослідкуйте, щоб дошки щільно прилягли одна до одної – якщо утворюються щілини, одразу усувайте їх, притискаючи дошки міцніше.

Укладання дерев'яних дощок

Ну що, підлога з дерев’яних дощок готова! Звичайно, це лише у майстер-класі робота з укладання підлоги виглядає простою і швидкою. Насправді ж вам треба буде запастися часом і терпінням, особливо, якщо у вас немає зручних професійних інструментів. Але ми віримо, що у вас також все вийде, і вже незабаром ви милуватиметеся і пишатиметеся новенькою підлогою! :)

Підлога своїми руками

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки:

blog comments powered by Disqus