Як зробити бруси в домашніх умовах?

Неділя, 18 Березня, 2018

Як зробити бруси в домашніх умовах? Майстер-клас

Ми на дачі зробили бруси! Ходити до найближчого спортивного пункту – до турніків у лісі – було далекувато, тому вирішено було облаштувати спортивний «куточок» прямо на дачній ділянці. Для брусів ми обрали найбільш занедбаний клаптик території – подалі від дороги та сусідських очей. Отож, разом із корисною «обновкою» ми отримали ще й невеличкий бонус – облаштування земельної ділянки :) Як зробити бруси в домашніх умовах? Це доволі легко: для цієї справи вам знадобляться звичайні будівельні матеріали та найпростіші інструменти.

Виготовлення брусів, матеріали і інструменти:

Труби для горизонтальних перекладин (для власне брусів) – 2 шт.

Труби для вертикальних підпорок бажаної довжини – 2 шт.

Цемент, пісок та вода – для розчину

Дрібний гравій – для зміцнення підпорок

Наждачний папір з великими зернами

Кутники для приєднання брусів до вертикальної поверхні (стіни)

Зварювальний апарат

Міцний дріт і дощечка – для рівняння брусів

Фарба для вуличних робіт бажаного кольору

Матеріали для будівельного розчину

Майстер-клас: як зробити бруси в домашніх умовах

1. Одразу продумайте, на якій ширині в будете розташовувати бруси. Першим кроком буде встановлення у землю їхніх підпорок (металевих труб), тому вже на початковому етапі треба поміряти, яка відстань повинна бути між брусами, щоб вам легко було підтягуватися між ними. Коли заміри будуть готові, вирийте дві ямки для підпорок та замісіть класичний розчин із цементу, піску та води. Встановіть підпорки у ямки, засипте гравієм та залийте розчином. Коли розчин почне застигати, порівняйте його поверхню, зрівнявши її із землею.

Будівельний розчин

2. Таким чином встановіть у землю дві підпорки з металевих труб та дочекайтеся, щоб розчин застиг. За цей час можна зробити й інші справи на дачній ділянці – наприклад, встановити розбризкувачі для поливу https://www.kaercher.com/ua/home-garden/oborudovanie-i-instrument-dlja-poliva/dozhdevateli-i-razbryzgivateli-dlja-poliva.html на клумбі з улюбленими квітами.

Підпорки для брусів

3. До країв брусів приваріть кутники та за їхньою допомогою приєднайте бруси до вертикальної поверхні (у нас це – стіна господарського приміщення).

Кріплення брусів

4. У місцях стику брусів та підпорок зваріть труби, поєднавши їх у дві Т-подібні залізяки.

Зварювання брусів

5. Зашкуріть наждачним папером місця стику труб, де після зварювання утворилися нерівності металу.

Зачищування наждачним папером

6. Щоб Т-подібні частини брусів не розходилися в сторони і не були розташовані криво, вставте між ними дощечку та стягніть труби міцним дротом. Витримайте добу і переходьте до наступного етапу.

Як вирівняти бруси

7. Випробуйте ваше все спортивне знаряддя, і якщо все добре, пофарбуйте бруси фарбою обраного кольору.

Бруси своїми руками

Бруси в домашніх умовах зробити зовсім не складно! Головне – обрати міцну стіну, якісні матеріали та добре зробити всі вимірювання. Гарних вам занять спортом на власноруч зроблених брусах!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки:

blog comments powered by Disqus