Як зробити пісочницю? Майстер-клас

Четвер, 12 Лютого, 2015

Пісочниця своїми руками

Навіть не думайте сумувати: ця зима скоро мине, за нею прийде весна і довгоочікуване літо! Це означає, що зараз – саме час готуватися до теплого сезону та планувати різноманітні творчі роботи. Пропонуємо вам майстер-клас про те, як зробити пісочницю своїми руками! Ця робота – простенька, тому підійде й для дачників-новачків :)

Для того щоб зробити пісочницю своїми руками, вам знадобляться: 4 дошки шириною 20 см, 4 дошки шириною 15 см, 4 кілки для кутів, 4 широкі дошки для бортиків пісочниці, наждачний папір для шліфування дощок, цвяхи (32 штуки + цвяхи для бортиків), молоток, фарба для вулиці, пензлик для фарби.

Як зробити пісочницю своїми руками?

1. Ця пісочниця буде найпростішої форми – квадратної. Відповідно, у неї буде 4 однакові сторони. Кожну сторону можна зробити з двох дощок: ширшу розташуйте зверху, вужчу – знизу. Також ви можете використати й дошки однакової ширини – це залежить від того, які запаси знайдуться у вас на дачі :)

Дошки для пісочниці

2. Зараз у будівельних магазинах можна без проблем купити гладенькі шліфовані дошки. Проте якщо у вас дошки не надто гладкі, їх перед збиранням пісочниці треба пошліфувати. Це дуже важливо, адже малятко не має заганяти собі у ніжки чи ручки скалки, тільки притулившись до пісочниці! Для шліфування візьміть наждачний папір та рухайте ним по дошці, поки та не стане гладенька.

Шліфування дощок наждачним папером

3. Якщо всі дошки вже гладенькі, можна починати збирати пісочницю. Спершу треба зібрати докупи один кутик. Для цього співставте верх кілка до верху ширшої дошки та збийте їх двома цвяхами. При цьому, цвяхи треба забивати з зовнішнього боку (від дошки до кілка) і під невеличким нахилом, щоб пісочниця була міцніша. Далі прибийте до кілка й нижню дошку. Аби приєднати другу частину кутика пісочниці, підженіть обидві дошки до виробу так, як показано на фото, й також прибийте цвяхами. На фіксацію кожної дошки до кілка май йти по 2 цвяхи.

Кут пісочниці

4. Таким самим чином збийте докупи другу частину пісочниці – другий кутик, що складається з двох сторін виробу. Далі з’єднайте їх разом, збивши цвяхами. У вас має вийти ось така заготовка пісочниці:

Пісочниця з дерева

5. Оберіть місце, де ви хочете розташувати пісочницю. Викопайте там 4 неглибокі ями – для того, аби можна було вкопати кілки пісочниці. Поставивши пісочницю на її місце, притрусіть кілки землею та утрамбуйте її. Далі прибийте цвяхами 4 бортики до сторін пісочниці. На цих бортиках малятко зможе сидіти, на них же буде викладати нескінченні паровозики зі своїх іграшок :) Далі пофарбуйте пісочницю вуличною фарбою будь-якого кольору і почекайте, щоб фарба висохла.

Пісочниця: майстер-клас

Все, пісочниця своїми руками готова! Виготовлення пісочниці не таке важке, як здається, тож перед тим як витратити 1000 грн на покупну пісочницю, ще раз передивіться наш майстер-клас!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Ну а якщо у вас поки що є лише порожня земельна ділянка, на сайті alimp-stroy.ru/stroitelstvo-kottedzhei ви можете замовити будівництво котеджу у справжніх майстрів!

Метки:

blog comments powered by Disqus