Як зробити помпон на виделці?

Четвер, 5 Лютого, 2015

Помпон своїми руками

Велика кількість відвідувачів Made In Ukraine цікавиться, як зробити китиці: це видно з кількості переглядів майстер-класу з плетіння шарфа, в якому ми описали створення китиць за допомогою спеціального інструменту. Але можна зробити ще простіше – зробити помпони з виделкою! Детальний майстер-клас ми знайшли на англомовному сайті mashazaricphotography.com та вирішили показати вам!

Для того щоб зробити помпон своїми руками, візьміть нитки бажаного кольору і щільності, виделку, ножиці і тонку нитку (можна взяти зубну: вона добре фіксує вузлики).

Нитки для помпонів

Як зробити помпон на виделці? Опис роботи

1. Спочатку треба закріпити на виделці край нитки. Протягніть кінчик через середній проміжок між зубцями та притримайте його пальцями. Перпендикулярно кінчику починайте намотувати нитку навколо зубців виделки. Старайтеся робити так, щоб проміжки між нитками не були заширокі.

Закріплення нитки

2. Намотавши достатню кількість нитки для одного помпона, закріпіть кінчик. Якщо у вас тонкі нитки, їх треба буде намотувати багато, ну а якщо більш товсті – знадобиться зовсім трошки намотувань.

Намотування

3. Під намотаними нитками проведіть зубну нитку і зав’яжіть її тугим вузликом. Таким чином, вийде, що всі намотані нитки у вас вийдуть перев’язаними в один сніпок.

Вузлик

4. Зніміть цей сніпок з виделки. Якщо у вам товсті нитки, то заготовка виглядатиме так само охайно, як на фото. Ну а якщо ви взяли тоненькі нитки, заготовку треба буде обережно підправляти, щоб ниточки не розлетілися.

Заготовка помпона на виделці

5. Обабіч «талії» сніпка ви бачите дві частини з нитками, які виглядають, наче петельки. Саме ці петельки тепер треба розрізати ножицями – з обох боків. Після цього можна ножицями підправити готовий помпон, щоб з нього не стирчали зайві нитки.

Розрізання ножицями

Тепер ви знаєте, як зробити помпон на виделці! Також ви можете купити устройства для изготовления помпонов і зробити кутасики набагато простіше!

Фото з сайтів: mashazaricphotography.com, auboisjoli.com

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

  • http://made-in-ukraine.info/getry-vid-ukrayinskykh-maystriv/ Гетри від українських майстрів | Made in Ukraine

    [...] Гетри з китицями. Про те, як робити китиці своїми руками, ми вже колись писали. Тож якщо ви вмієте плести [...]

blog comments powered by Disqus