Як зробити пожежну машину? 10 ідей

Четвер, 15 Січня, 2015

Пожежна машина з картону

Різноманітні службові машини – справжня пристрасть багатьох хлопчиків. Хтось із них марить новою снігозбиральною машиною, хтось обожнює бетономішалки, а хтось мріє отримати у подарунок червону пожежну машину. Мабуть, найкращий варіант такої іграшки – пожежна машина, зроблена своїми руками! Приклавши зусилля до її створення, малюк вже точно не закине цю забавку після 5 хвилин гри. Отже, дивимося, як зробити пожежну машину!

1. Пожежна машина з картону. Таку техніку можна робити навіть разом із найменшими дітками. Задача батьків – охайно вирізати з кольорового картону всі деталі, дати їх малюкам, аби ті вдосталь награлися, а потім запропонувати скласти їх докупи за допомогою клею. Спочатку такою пожежною машиною можна просто гратися, а коли вона набридне – оформити у рамочку і повісити на стіну в пам’ять про творчий час, проведений разом :)

Пожежна машина з гофропаперу

2. Пожежна машина з гофропаперу. Точніше, її основа зроблена з цупкого картону, а ось зовнішній декор – це розрізаний «бахромою» гофропапір. Тут також більше задач для дорослих, ніж для малят, проте ви можете дати дитині волю у приклеюванні коліс і драбини, а також у малюванні цяточок на колесах.

Об'ємна пожежна машина

3. Об’ємна пожежна машина. Справжня 3d-модель! :) Зробити таку доволі просто з картону, обклеївши його кольоровим папером. Зверніть увагу на драбину з пластикових соломинок!

Відбиток ніжки

4. Відбиток ніжки у вигляді машини. Загалом, так звана «пальчикова» творчість (різнокольорові відбитки ручок, ніжок і пальчиків) може перетворити будь-який відбиток на будь-який предмет. Тільки додайте трішки фантазії ;)

Печиво Пожежна машина

5. Смачна пожежна машина. Чудовий смаколик для дитини! А надто, якщо маля долучилося до процесу її створення. Ви можете спекти печиво у вигляді пожежної машини, покривши випічку їстівною червоною мастикою. Драбину можна зробити з соломки, а колеса – з окремих круглих шматочків шоколадного печива!

Пожежна машина з очима

6. Пожежна машина з очима. Цей виріб більше сподобається найменшим малюкам: якщо у дорослішому віці діти люблять точність деталей, то у молодшому – одухотворення забавок. Тож не забудьте зробити з лобового скла машини оченята!

Аплікація Пожежна машина

7. Аплікація Пожежна машина. Таку можна зробити зі шматочків червоного паперу, щоб було цікавіше. Просто намастіть основу роботи клеєм і поступово, разом з дитиною, притискайте до неї шматочки паперу.

Пожежна машина з коробки

8. Пожежна машина з коробки. Діти надзвичайно люблять усілякі коробки – ну точно, як кошенята :) Тому одну з коробок ви можете оформити у вигляді пожежної машини, щоб малюку було ще цікавіше залазити всередину!

Мозаїка Пожежна машина

9. Мозаїка Пожежна машина. Зараз у магазинах можна знайти багатсько наборів для творчості, у складі яких є дрібні елементи для мозаїки. Саме такими частинками ви можете викласти обриси пожежної машини. Тільки дітям до 3 років така творчість небажана, адже вони можуть проковтнути або засунути до носа маленькі деталі!

Торт Пожежна машина

10. Торт Пожежна машина. Це вже – творчість для креативних мам :) Коржі можна зробити бісквітні, крем – на ваш смак. А от зверху – покрити дві частинки торта мастикою червоного кольору. Інші частини машини можна також зобразити за допомогою цукрової мастики.

Фото з сайтів: imgkid.com, becreativeand.blogspot.com, firstpalette.com, redtedart.com, searchpp.com, momstown.ca, pixgood.com, galleryhip.com, pinterest.com, canimakeyourcake.blogspot.com

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Якщо ви боїтеся пожежі, важливо не лише встановити пожежну сигналізацію, а й замовити якісне обслуживание пожарной сигнализации у спеціалістів своєї справи!

blog comments powered by Disqus