Як зробити відбитки ніжок і ручок малюка?

Субота, 7 Лютого, 2015

Відбитки ручки і ніжки

Нова «фішка» сучасних батьків – робити відбитки ручок і ніжок немовляти. Це ж так зворушливо – коли-небудь, років через 20, відкрити коробочку з родинними скарбами і побачити, якою дрібнулькою було власне дитя! Бажаючи заробити на сентиментальній темі, багато виробників нині випускають спеціальні набори для відбитків немовлят. Проте коштують вони дорого! Набагато краще – зробити масу для відбитків у домашніх умовах і зробити стільки відбитків, скільки душа бажає :)

1. Відбитки ручок і ніжок із солоного тіста

Поспішайте зафіксувати крихітну ніжку вашого немовляти одразу після народження! Адже згодом малюк виросте, ви купите йому на сайті allrunning.com.ua/asics якісне взуття, і вже буде не до сентиментальних дрібниць. Щодо солоного тіста, то заздалегідь запасіться акриловим лаком, щоб одразу покрити відбиток кількома шарами.

Ось рецепт солоного тіста для відбитків:

Треба взяти сіль Екстра, змішати з борошном у пропорції 1 до 1 (склянка борошна на склянку солі) Поті – додати трохи води, замісити круте тісто. Далі можна взяти пластиковий контейнер, помістити туди коржик тіста, зробити відбиток, за необхідності вирізати коло навколо нього і поставити його в сухе місце. Запікати не треба! У духовці тісто змінить свою форму, і відбиток деформується, тож не робіть цього. Через кілька днів відбиток можна буде покрити акриловим лаком.

2. Відбитки ручок і ніжок немовляти з гіпсу

Купіть гіпс в будівельному магазині (він недорогий), розведіть, відповідно до інструкції на упаковці. Потім залийте до гарної за формою посудини (круглої чашки, попередньо накритої харчовою плівкою). Спробуйте пальцем – через кілька хвилин, коли гіпс почне застигати і стане більш щільний, зробіть відбиток рукою і ногою дитини, змащеними олією або дуже жирним кремом. Вийміть з форми. В ідеалі, краще використовувати силіконові форми.

Ось і все, нічого складного! Не переплачуйте зайве – робіть своїми руками!

Фото з сайту imgkid.com

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus