Як зробити викрійку сукні? Частина 2

Середа, 14 Вересня, 2016

Побудова викрійки спинки сукні

Продовжуємо невеликий лайфхак із конструювання жіночої сукні! Якщо ви хочете зробити викрійку сукні для своєї фігури, спершу прочитайте наш перший майстер-клас на цю тему – про побудову основи викрійки. Ну а потім починайте деталізувати шаблон сукні, відповідно до цієї, другої частини майстер-класу. Тут ви дізнаєтеся, як побудувати спинку сукні – задню частину виробу. Мова йде про традиційну сукню, що майже облягає фігуру.

Побудова спинки сукні

1. Виріз горловини. Від точки А праворуч прокладіть 6,5 см та поставте точку Р1 (1/2 ПОШ + 0,5 см).

2. Від точки Р1 вгору прокладіть 2 см (для всіх розмірів) та поставте точку Р2. Точки А та Р2 поєднайте увігнутою лінією.

3. Нахил плеча. Від точки П вниз відкладіть 2 см (для всіх розмірів) і поставте точку П3. Якщо всі ці терміни і позначки шокують вас, краще просто замовте ось тут http://tm-newstyle.ru/catalog/Family-look-10287 стильний одяг, а конструювання моделей залиште професіоналам :)

4. Довжина плеча. Від точки Р2 через точку П3 проведіть лінію плеча довжиною 15 см та поставте точку П4 (довжина плеча + 1 см для всіх розмірів).

5. Лінія пройми. Від точки Г2 за лінією, що ділить кут навпіл, відкладіть 3 см (для всіх розмірів) і поставте точку П5. Від точки Г4 бокову лінію подовжте вгору на 1 см (для всіх розмірів) і поставте точку Г5. Лінію пройми проведіть через точки П4, середню точку ділення лінії Г2П, точки П5 і Г5.

6. Боковий шов. Від точки Т2 вліво прокладіть 2 см (для всіх розмірів), поставте точку Т3 і поєднайте її з точкою Г4, бокову лінію подовжте вниз через точки Т3 і Б2 і далі до перетину з лінією ЄЖ. Точку перетину позначте Н1.

7. Виточка за лінією талії. Від точки Т праворуч відкладіть 6 см і поставте точку Т4, від якої ліворуч відкладіть 3 см (для всіх розмірів) і поставте точку Т5. Лінію Т4Т5 поділіть навпіл і точку поділу позначте Т6. З точки Т6 зробіть перпендикуляр пунктирною лінією до перетину з лінією ГГ1, точку перетину позначте Г6, від неї вниз відкладіть 4 см (для всіх розмірів) і поставте точку В. З точки Т6 опустіть перпендикуляр пунктирною лінією до перетину з лінією ББ1, точку перетину позначте Б3. Від неї вгору прокладіть 2 см (для всіх розмірів) і поставте точку В1. Точки В та В1 поєднайте з точками Т4 і Т5.

Після цих метаморфоз викрійка спинки сукні буде вже готова! Вдалих вам конструювань одягу!

Метки:

blog comments powered by Disqus