Як зробити з паперу квітку? 5 найкращих схем

Вівторок, 18 Листопада, 2014

Як зробити з паперу квітку?

Квіти з паперу можуть знадобитися для прикрашання квартири, для оформлення подарунка, для декорування дитячого святкового костюму, для доповнення різноманітних рукодільних штуковин на кшталт скрап-фотоальбомів. Тому знання про те, як зробити з паперу квітку, ніколи не будуть зайві :) Пропонуємо вашій увазі 5 простих і зрозумілих схем виготовлення квітів з паперу, які ми знайшли на просторах Всемережжя.

Червона квітка з гофропаперу

1. Червона квітка з гофропаперу. Цей витвір можна робити як з гофрованого паперу (жатого), так і з тоненької тканини. Готовий виріб гарно виглядає на подарунковій упаковці або вкупі з два іншими квітками. Скрутивши три такі квітки разом, можна отримати доволі пишну квітку на паличці (для букета саморобних квітів). Спочатку вам треба скласти папір кілька разів, потім – ножицями зробити краї пелюсток фігурними, ну а потім – скріпити клеєм кілька пелюсток разом.

Троянда з паперу

2. Троянда з паперу. На вигляд ця поробка виглядає простою, але тут треба наловчитися та «набити руку», щоб пелюсточки виходили рівні. Візьміть квадрат червоного паперу (це має бути цупкий дизайнерський картон чи крафт-папір), намалюйте в ньому коло. А всередині кола зробіть завиток з «доріжками» товщиною приблизно 1 см. Проріжте ножицями закручену лінію завитку, а потім скрутіть троянду, починаючи з її серединки. Скріпити таку квітку з паперу можна леєм ПВП, змазавши ним основу троянди (нижню частину).

Квітка кусудама

3. Квітка кусудама. Цей варіант – для тих, хто любить ламати голову з різноманітними орігамі та кусудамами. На схемі вказано, як зробити одну пелюстку квітки: ви можете виготовити 5 таких пелюсток і об’єднати їх у квітку!

Гвоздика з паперу

4. Гвоздика з паперу – оригінальна і проста квітка. Проте для її виготовлення знадобиться шаблон (дирокол для формування квіточок з однаковими пелюстками). Шилом чи голкою проробіть отвори по центру кожної пласкої квітки, далі зберіть 5 таких заготовок разом (серединкою може послужити мідний дротик з намистиною), а потім трошки зімніть у руках краї пелюсток, щоб вийшла жата квітка. Гвоздика готова!

Ніжна квітка з паперу

5. Ніжна квітка з паперу. Її ми залишили наостанок, як вишеньку на смачному тістечку! Виріжте з гофропаперу більші пелюстки рожевого кольору і менші – червоного. Підкрутіть краї більших пелюсток, щоб вони стали об’ємні. Складіть 8 великих пелюсток по колу, за принципом віяла.

Серединка квітки

Далі додайте ще трохи великих пелюсток для пишності квітки. Посередині розташуйте червону серединку, зроблену з менших пелюсток (також із закрученими кінчиками). Із золотавого паперу скрутіть серединку квітки.

Квітка з паперу своїми руками

Приєднайте серединку та довгу дротову ніжку до готової квітки.

Сподіваємося, вам стануть у нагоді ці схеми, що розповідають, як зробити з паперу квітку! Ці чудові схеми ми знайшли ось тут: hometalk.com, curbly.com, randomchatter.com, icreativeideas.com, birdsparty.com.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки:

blog comments powered by Disqus