Як зшити дитячі джинси? Частина 2

Понеділок, 4 Квітня, 2016

Джинси для хлопчика

Продовжуємо шити джинси для хлопчика 110 розміру! Нагадаю, це – широкі дитячі джинси з журналу Ottobre №1-2006 (модель 27), які я зшила на гумці замість традиційного для джинсів поясу. Після першої частини роботи у мене вже були готові деталі штанин: до передніх я пришила чотири кишені і нижні декоративні вставки, а до задніх – верхні панелі та дві кишені. Тож залишилося лише зшити всі деталі докупи, оформити штучний гульфик та пришити пояс з гумкою.

Як зшити дитячі джинси на гумці? Хід роботи:

Деталі дитячих джинсів

1. Перед вами – чотири деталі штанин джинсів: дві передні і дві задні. Тепер треба попарно поєднати їх. Тому складіть передню половинку з передньою, а задню – з задньою, склавши їх лицьовою стороною всередину. Центральну лінію обох цих «бутербродів» скріпіть кравецькими булавками.

Скріпіть задні половинки булавками

2. Прострочіть ці лінії на машинці, використовуючи прямий шов (пунктир) з інтервалом 3. У випадку з передніми деталями штанин прокладіть шов по краю деталі гульфика, як на фото.

Зшийте деталі

3. Обробіть краї припусків щойно прокладених швів оверлочним швом. Для цього краще використовувати оверлочну лапку швейної машинки, яка обладнана вертикальним бортиком праворуч. Хоча й без такої лапки впоратися з оверлочним швом не так вже й складно.

Оверлочний шов на побутовій швейній машинці

4. Перегорніть спарену задню деталь джинсів на лицьову сторону і відстрочіть по ній припуск по правій стороні. Від стику деталей (від попереднього шва) варто відступити 1-3 мм.

Відстрочіть шов

5. З передньою деталлю все трошки важче. Також переверніть її на лицьову сторону, а на вивороті підверніть гульфик (два шари тканини) на лівий бік. Скріпіть верхній край підвернутого гульфика та верх джинсів кравецькою булавкою. Відстрочіть по лицьовій стороні центральний шов. А потім прострочіть обриси гульфика, як зображено на фото.

Штучний гульфик

6. Поєднайте передню і задню частини джинсів. Для цього спочатку зшийте бокові шві, приділивши особливу увагу переднім кишеням (перевірте, чи вони не завертаються, чи лягають на правильне місце). Прострочіть бокові краї прямим швом, а потім обробіть припуски оверлочним швом.

Бокові шви

7. Зшийте кроковий шов – той, який йде від низу однієї штанини через пах до низу іншої штанини. Зробіть це також прямим швом, а потім – оверлочним.

Кроковий шов

8. Деталь паску з рібани, запрасовану навпіл, складіть у кільце лицьовою стороною всередину. Зшийте краї паску, щоб вийшло міцне кільце.

Пояс з рібани

9. Складіть пасок по запрасованій лінії згину, прикладіть до верху джинсів зрізом вгору та рівномірно розподіліть по периметру верха. Для цього, потроху розтягуючи пасок, зафіксуйте його булавками.

Пояс з рібани на джинсах

10. Пристрочіть пасок на машинці прямим швом, припуски обробіть оверлочним швом. А потім зігніть припуски вниз (не до паску, а до основної частини джинсів) і по лицьовій стороні відстрочіть прямим швом. Вдіньте у пасок еластичну гумку.

Відстрочений пасок

11. Низ штанин двічі підігніть до виворотного боку та зафіксуйте кравецькими булавками. Потім закріпіть ручним пунктирним швом і вийміть булавки.

Підігнений низ

12. Прострочіть низ штанин прямим машинним швом і закріпіть нитки.

Низ штанини джинсів

Все, джинси на гумці для хлопчика готові! Якщо шити їх без великої кількості кишень, справа може піти досить швидко :) А такі джинси для хлопчика ніколи не будуть зайвими: їх можна буде вбирати до дитсадку, на прогулянку або на дачу.

Дитячі джинси на гумці

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Якщо ви плануєте ходити з вашим сином на риболовлю, подбайте не лише про його відповідний гардероб, а й про риболовне спорядження! Дуже гарний рыболовный интернет магазин пропонує вашій увазі великий вибір вудок, а також ліхтарики, намети і навіть спеціальні сумки для рибалки.

Метки:

blog comments powered by Disqus