Як зшити дитячі кальсони?

Пятниця, 1 Грудня, 2017

Дитячі кальсони

Маючи в себе вдома звичайну побутову машинку з трикотажним швом, можна шити силу-силенну дитячих одежинок. Різноманітні футболки, светрики, штани та шорти для малят зазвичай роблять із трикотажних полотен, адже саме такі тканини – найбільш м’які та комфортні під час носіння. З трикотажу можна пошити навіть хлопчачі підштаники – такі собі легінси, які слугують або піжамним низом, або додатковим утепленням ніг взимку. Як зшити дитячі кальсони? Давайте розберемося у цьому на прикладі.

Щоб виготовити кальсони для хлопчика, візьміть:

Однотонну бавовняну рібану (натуральний трикотаж) – 0,8 м (для 110 розміру)

Стрейч-рібану контрастного кольору для манжетів – 0,1 м

Шматочок тканини з принтом + трикотажний флізелін для аплікації (за бажання)

Нитки в тон основній тканині

Кравецькі булавки

Ґумку для талії

Простенькі нитки для наметування + ручну голку

Швейну машинку з трикотажним та оверлочним швами

Тканина для кальсонів

Викрійка дитячих кальсонів

Купити високоякісні дитячі легінси можна в інтернет-магазині kolgot.net/shop/lady_line/leggings за непоганими цінами. Але якщо ви вирішили зшити цей предмет гардеробу самотужки, без викрійки не обійтися. Найшвидший спосіб отримати викрійку – розпороти готові кальсони, з яких дитина вже виросла, додати кілька см з усіх боків і таким чином сконструювати потрібний шаблон. Проте ми пішли іншим шляхом – взяли готову викрійку з журналу Оттобре №6-2013 (модель 36) і дещо її змінили (у журналі пропонують пошити кальсони з отвором на центральній передній деталі, а у нас ця деталь буде ще простіша – суцільна). У нашому випадку кальсони слугуватимуть нижньою частиною піжамного комплекту, де верх пошитий з рібани з роботами. Відтак, на самих кальсонах и зробимо аплікацію з роботом, щоб ця частина комплекту перегукувалася з верхом.

Як зшити кальсони для хлопчика? Майстер-клас

1. Кравецькими ножицями викроїть усі деталі викрійки. З бавовняної рібани у вас мають бути дві штанини (викроєні у дзеркальному відображенні) та дві центральні вставки (для передньої і задньої частин), а з рібани-стрейч – два манжета.

Деталі кальсонів

2. Прикладіть передню вставку до передньої лінії штанини та прикріпіть булавками.

Передня вставка

3. Трикотажним швом зшийте ці дві деталі.

Шов для трикотажу

4. До протилежного краю вставки трикотажним швом пришийте передню лінію іншої штанини.

Передня вставка та штанини

5. На передній вставці вже можна зробити аплікацію. Виріжте з тканини необхідний принт та гарячою праскою приклейте до його звороту трикотажний флізелін (це флізелін, який тягнеться).

Трикотажний флізелін

6. Наметувальним швом прикріпіть принт до передньої вставки легінсів.

Принт Робот

7. Прямим швом пристрочіть аплікацію до передньої вставки та добре закріпіть нитки.

Аплікація Робот

8. Тепер трикотажним швом пришийте до задніх ліній штанин другу вставку, яку ви кроїли з бавовняної рібани. Таким чином у вас вийде заготовка кальсонів, що у верхній частині ніби замкнена у кільце.

Задня вставка кальсонів

9. Тепер оберіть на машинці оверлочний шов та обробіть ним образу чотири шви – по боках обох вставок.

Оверлочна строчка

10. Щоб кальсони були більш комфортні для малюка, відстрочіть ці чотири шви, підігнувши на звороті припуски в різні сторони. Для відстрочування можна використовувати прямий або трикотажний шви.

Верхня частина кальсонів

11. Виверніть кальсони та на звороті прострочіть кроковий шов – трикотажним швом, а потім оверлочним.

Кроковий шов кальсонів

12. До низу штанин кравецькими булавками прикріпіть заготовані манжети. Пристрочіть їх трикотажним швом, а потім обробіть краї оверлочним швом.

Манжети кальсонів

13. Ґумку для талії з’єднайте у кільце та зшийте. Підкладіть ґумку у верхній край кальсонів (двічі огорніть верхом ґумку) та зафіксуйте наметувальним швом.

Пояс кальсонів

14. Прострочіть ґумку трикотажним швом.

Готовий пояс

Ось так просто зшити дитячі кальсони! Таким самим чином можна виготовити підштаники та звичайні легінси. Вдалого вам рукоділля!

Кальсони для хлопчика своїми руками

Підштаники для дитини

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки:

blog comments powered by Disqus