Як зшити дитячі штани для свята?

Пятниця, 25 Травня, 2018

Як зшити дитячі штани для свята

На нашому сайті made-in-ukraine.info вже є багато різних майстер-класів із пошиття одягу,але сьогодні хочемо повести мову про доволі специфічне вбрання – хлопчачі штани для дитячого свята. Отже, як зшити дитячі штани для свята? Яку тканину для них краще обрати і який фасон? Давайте розбиратися разом.

Для пошиття дитячих штанів святкового крою варто взяти:

Трикотажну тканину (у нас – натуральний велюр, але можна взяти й інтерлок чи тонкий футер відповідної розцвітки)

Нитки, що підходять до тканини за кольором

Кравецькі булавки для скріплення частин штанців

Ножиці для тканини

Ґумку для пояса

Швейну машинку з оверлочним швом

Велюр бавовна

Як зшити дитячі штани для свята? Майстер-клас

1. Для пошиття святкових дитячих штанів краще обрати просту пряму викрійку: шити такий виріб просто, а якщо дитині треба буде вдягти ці штани через деякий час, до штанин внизу можна буде просто дошити манжети, подовживши їх таким чином). Отож, викроїть із трикотажної тканини дві передні частини штанів і дві задні.

Деталі дитячих штанів

2. Скріпіть булавками попарно передні деталі штанин із задніми. При цьому, складіть тканини лицьовими сторонами всередину, а булавками зафіксуйте лінію бокового шву.

Кравецькі булавки

3. Встановіть на машинці прямий шов з інтервалом 3, якщо ви шиєте з велюрової тканини (а якщо із іншого виду трикотажного полотна – краще використовуйте трикотажний шов у вигляді зубчиків), та прострочіть два бокові шви на двох заготовках.

Шов для велюру

4. Тепер скріпіть разом ці дві заготовки, склавши їх лицьовими сторонами всередину, по лініях переднього центру і заднього.

Пошиття штанів

5. Прострочіть ці лінії на машинці прямим швом, а потім встановіть оверлочну лапку та оверлочний шов і обробіть ним припуски усіх чотирьох щойно пророблених швів.

Оверлочна строчка

6. Не вивертаючи заготовку штанів на лицьову сторону, скріпіть булавками кроковий шов: від низу однієї штанини до низу другої штанини.

Кроковий шов

7. Прострочіть кроковий шов на машинці, використовуючи прямий шов, а потім обробіть оверлочною строчкою краї тканини. Виверніть на лицьову сторону виріб, і ви побачите, що основна робота вже позаду: штани вже майже готові!

Заготовка штанів

8. Двічі підверніть на зворотний бік низ штанин, закріпіть булавками або наметувальним ручним швом та прострочіть прямою строчкою.

Низ штанини

9. Двічі підверніть до виворотного боку і верх штанів, утворивши у ньому широченький тунель, через який можна буде пропустити ґумку для пояса. Прострочіть верх штанів на машинці.

Верх дитячих штанів

10. Край ґумки простроміть канцелярською скріпкою та вдіньте ґумку у тунель верхньої частини штанів. Зашийте отвір, через який ви проводили ґумку.

Пояс трикотажних штанів

Зшити дитячі штани для свята дуже просто! У трикотажних штанцях дитині буде комфортно, і разом з тим, ця одежинка виглядатиме урочисто завдяки самій велюровій тканині. Такий виріб просто шити, адже не потрібно вшивати застібку-змійку: вистачить звичайного еластичного пояса. Шийте у задоволення!

Дитячі штани на свято

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки:

blog comments powered by Disqus