Як зшити купальні плавки для хлопчика?

Вівторок, 17 Липня, 2018

Як зшити плавки для хлопчика

Літо – чудова пора пробувати нові творчі матеріали та техніки. Якщо раніше ви шили деякі варіанти дитячого одягу, то літо пропонує вам підкорити ще одну вершину – зшити дитячі купальні плавки! Не варто боятися, що тканина для виготовлення купальників (біфлекс) вам не підкориться, буде занадто некерована у роботі чи не підійде для обробки на звичайній побутовій швейній машинці. Працювати з цим полотном – саме задоволення, і ви у цьому переконаєтеся, якщо спробуєте зшити плавки для хлопчика!

Для пошиття плавок вам знадобляться:

Тканина для купальників (біфлекс) – 20 см

Нитки в тон тканині

Ножиці для тканини

Швейна машинка з можливістю встановлення оверлочної лапки та з трикотажним швом.

Тканина для купальників біфлекс

Викрійка плавок для хлопчика, 116 розмір

Ви знаєте, як користуватися викрійками з інтернету? У нашому випадку, це дуже просто. Цей шаблон створений спеціально для 116-го розміру. Щоб отримати саме такий варіант, вам варто збільшити це зображення на компютері до тих пір, поки найдовша вертикальна лінія викрійки (середня лінія задньої частини плавок) не стане дорівнювати 17 см. Саме тоді вам треба буде прикласти до екрану пергамент та обвести контури шаблону.

Плавки для хлопчика, викрійка

Як зшити дитячі плавки? Майстер-клас

1. З тканини біфлекс викроїть дві частини плавок та деталь стягувального «ремінця». На передній частині плавок буде виточка, а загалом ця деталь буде дещо коротша за задню (що й видно на фото). Ну а для пояса викроїть широку довгу смугу, яка по довжині рівнялася би двом довжинам верхніх країв інших двох деталей.

Деталі плавок для хлопчика

2. Встановіть на машинці трикотажний шов та зістрочіть ним виточку на передній деталі плавок. Біфлекс – тканина, однакова з обох боків, тому ви самі можете обрати, який бік зробити зворотним і на якому боці прокласти шов.

Виточка на плавках

3. Складіть разом (лицьовими сторонами всередину) обидві деталі плавок та прострочіть їх по бокових лініях трикотажним швом.

Пошиття плавок

4. Встановіть оверлочну лапку та обробіть оверлочним швом припуски щойно пророблених швів. По лицьовому боку виробу відстрочіть бокові шви трикотажною строчкою, завернувши припуски на звороті у бік центру передньої деталі.

Зшивання деталей плавок

5. Тепер зшийте разом передню і задню деталь плавок по нижній горизонтальній лінії: на вивороті прострочіть трикотажним швом, обробіть оверлочним та відстрочіть по лицьовому боку.

Як зшити дитячі плавки

6. Складіть разом два краї деталі паска так, щоб утворити бублик, та прострочіть їх трикотажним швом. Складіть цю деталь надвоє так, щоб шов сховався усередині.

Пасок для плавок

7. Приєднайте складений удвічі пасок до верху плавок за допомогою булавок, як показано на фото.

Як приєднати пасок

8. Встановіть оверлочну лапку та обробіть оверлочним швом зрізи тканин.

Обробка оверлочним швом

9. По лицьовій стороні відстрочіть припуски під паском.

Плавки з паском

10. Обробіть вирізи для ніг оверлочним швом.

Зріз плавок для ніг

11. Тепер підверніть на зворотний бік краї обшитої тканини (приблизно 7 мм) та закріпіть ручним наметувальним швом.

Обробка країв

12. Прострочіть вирізи для ніг трикотажним швом.

Трикотажний шов

От і все, плавки з біфлексу для хлопчика готові! У таких плавках можна вчитися плавати, відпочивати в Аквапарку або відвідувати уроки дайвінгу! Ну а якщо ви любите активний водний відпочинок, обов’язково купіть подводные фонари для занять дайвінгом!

Дитячі плавки своїми руками

Плавки для купання майстер-клас

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки:

blog comments powered by Disqus