Як зшити нарукавники на ґумках?

Середа, 26 Вересня, 2018

Як зробити нарукавники

Що таке нарукавники? Це захисні аксесуари для рук (від кистей до ліктів), які захищають від забруднень: жирних плям, фарби, фломастерів тощо. Отож, потрібні ці «помічники» і дорослим, і дітям! Часто нарукавники є частиною набору аксесуарів для дитячих занять з малювання чи ліплення: тоді мова йде про фартух та нарукавники, які треба вдягати водночас, щоб не забруднити одяг різними матеріалами. Отож, коли ви знатимете, як зшити нарукавники своїми руками, зможете швиденько змайструвати таку потрібну річ :)

Щоб зшити нарукавники, вам знадобляться:

Плащова водонепроникна тканина – невеличкі шматочки

Ґумка для стягнення нарукавників з обох боків – не менше 50 см (для дитячих нарукавників)

Нитки в тон тканині або контрастні

Кравецькі булавки

Швейна машинка з голкою «мікротекс» (для пошиття виробів з плащівки)

Якщо ваша дочка відвідує творчі заняття, не забудьте також купити резинки для волосся arkos.ua/rezinki-dlya-volos/: вони допоможуть зробити охайну зачіску, з якою буде значно зручніше малювати чи ліпити!

Резинка і плащова тканина

Як зшити нарукавники для творчих занять?

1. Викроїть з плащівки 4 однакові прямокутники розміром 22 на 17 см. Складіть їх попарно лицьовою стороною всередину та зафіксуйте булавками уздовж довгих сторін.

Деталі нарукавників

2. Встановіть на машинці прямий шов з інтервалом 2,5 та прострочіть довгі лінії прямокутників по боках. Ножицями відріжте зайві припуски швів, залишивши лише трошки тканини, що виходить за межі швів.

Прямий шов

3. Виверніть майбутні нарукавники на лицьову сторону. З обох боків один раз підігніть їх на виворотний бік та зафіксуйте ручним наметувальним швом.

Нарукавники для творчості

4. Розріжте ґумку на чотири відрізки, які підійдуть для стягування нарукавників у вашому випадку. Якщо ґумка у вас широка, зшийте відрізки у кільця на машинці. Якщо тонка – просто зв’яжіть кінчики двома вузлами, щоб вийшли кільця. Ці кільця мають вийти вужчі за краї нарукавників.

Резинка для наруквників

5. Загорніть кільце з ґумки у край нарукавника, підвернувши край на виворотний бік. Зафіксуйте булавками.

Вшивання гумки

6. Після цього зафіксуйте наметувальним швом, а булавки вийміть із тканини.

Край нарукавника

7. Прямим машинним швом з інтервалом 2,5 або 3 прострочіть краї нарукавників, стараючись зачіпати лише підвернуту тканину, а не ґумку (інакше ґумка може розтягнутися). Таке саме зробіть і з трьома іншими ґумками.

Дитячий нарукавник

Ось і все, нарукавники для творчих робіт готові! Якщо на них хляпне щедра порція акварельної фарби, мокрої глини чи пухкого тіста, одяг залишиться чистим, а самі нарукавники можна буде легко випрати. Гарної вам творчості та натхнення!

Дитячі нарукавники для творчості

Як зшити нарукавники для занять

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки:

blog comments powered by Disqus