Яхти, кораблі та човни: схеми для вишивки

Неділя, 6 Березня, 2016

Човен з вітрилом

На вулиці стає все тепліше, і я знаю, що ви вже готуєте літні обновки для себе або своїх близьких! :) Якщо ви шиєте дитячий одяг своїми руками або хочете додатково декорувати готові одежинки, у нагоді може стати вишивка. Вишийте невеличкий мотив морської тематики – і аплікація для літнього вбрання готова! Тому у цій публікації на вас чекає кілька простеньких (швиденьких!) схем для вишивання з яхтами, кораблями та човнами.

Схема для вишивки Кораблик

1. Схема для вишивки Кораблик на три кольори. Таку мініатюру можна вишити як для прикрашання одягу, так і для декорування оселі. У першому випадку можна обійтися без вишивання тла: досить буде відтворити нитками самого кораблика. Ну а в другому випадку можна вишити синє тло (наче море) і оформити у рамку з паспарту. Цю схему виклали у відкритий доступ у блозі stockingalong.blogspot.com, тому ви можете сміливо використовувати її на свій розсуд.

Червоні вітрила

2. Червоні вітрила. Корабель з червоними вітрилами – вже дещо складніша робота, ніж попередня. Тут вам знадобляться 6 кольорів ниток (5, якщо ви захочете вишити лише сам кораблик, без води). Для прикрашання дитячої футболки схема такого розміру підійде ідеально: Вона займе значну частину передньої деталі футболки. Але з іншого боку, забере у вас багатсько часу :) Цю схему виклали на сайті pinterest.com, але про її автора нам, на жаль, нічого не відомо.

Схема яхти з вітрилом

3. Схема яхти з вітрилом. Майже такої, як на першому фото цього поста (до речі, на цьому фото зображена оригінальна яхта з Київської області). Схема виглядає дещо дивно – від переплетіння хрестиків рябить в очах, еге ж? Справа в тому, що це – не готова схема для вишивання, а приблизне зображення, завдяки якому можна отримати уявлення про майбутню вишивку. Сама ж схема – не безкоштовна: її продають на сайті Етсі за 12,95 дол. Якщо ви зацікавилися нею – шукайте на Етсі продавця oneofakindbabydesign з США. Взагалі, якщо довго дивитися на таку красу, може зацікавити продажа моторных яхт б у для відпоіинку на воді!

Схема для вишивання Човен з вітрилом

4. Схема для вишивання Човен з вітрилом. Тут є трохи мороки: треба буде підібрати бажані кольори ниток за знаковими позначками на схемі. Малюнок більше підходить для оформлення інтер’єру, хоча для оздоблення одягу його також можна взяли – лише обриси човника.

Схема для вишивки контуром Корабель

5. Схема для вишивки контуром Корабель. Ця схема цікава тим, що кораблик можна вишити як хрестиком (межі кольорових полів позначені відповідними контурами), так і просто контурним швом. Другий варіант – така собі експрес-вишивка, яка може знадобитися, якщо у вас – обмаль часу. Або якщо вам треба декорувати одяг легким акцентом, а не яскравою помітною картинкою. Ця схема продається за 5,99 фунтів на британському сайті debscrossstitch.co.uk.

Схема кораблика з двох кольорів

6. Схема кораблика з двох кольорів. Найпростіша схема, яка підійде навіть тим рукодільницям, в яких вдома немає «хом’ячих» запасів ниток. Лише два кольори муліне, маленький шматочок канви – і кораблик вже у вас «у кишені». Або на кишені, якщо ви надумаєте нашити на неї таку аплікацію :) Схема розміщена на Пінтересті, без сказання авторства.

Крапкова схема для вишивання Яхта

7. Крапкова схема для вишивання Яхта. Насправді, найпростіша схема – не попередня, а ця. Уявіть собі: зобразити на тканині корабель можна лише за допомогою 41 хрестика! Економія ниток і часу, як не крути! Головне – підібрати вдалий варіант ниток, щоб вишивка виглядала гармонійно на одязі. Цю схемку я знайшла знову ж таки на Пінтересті, а хто її автор – невідомо.

Чекаю на ваші коментарі про вишивку на одязі! Ви часто вдаєтеся до такого декорування вбрання?

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus