Ялинкові прикраси з відходів

Вівторок, 3 Січня, 2012

Столичний Будинок природи запрошує на виставку

Ялинкова прикраса з пластику

До 14 січня у Будинку природи триватиме нова виставка – експозиція новорічних та різдвяних сувенірів, ялинкових прикрас, малюнків та альтернативних ялиночок, зроблених з різноманітних природних, синтетичних матеріалів та вторинної сировини. Усі експонати для виставки «Ялинка-2012» зробили своїми руками діти.

«Мета виставки – збереження хвойних насаджень у передноворічний період, популяризація використання вторинних ресурсів, розвиток художнього смаку, виховання у підростаючого покоління бережливого ставлення до природи», – кажуть організатори дійства.

Перед початком роботи виставки усі її експонати позмагалися за звання найкращих у творчому конкурсі. Відтак, у Будинку природи нині можна побачити й роботи, які перемогли у номінаціях «найкращий новорічний малюнок», «найкраща новорічна іграшка», «найкращий різдвяний сувенір» та «найкраща новорічна ялинка».

Діти зробили іграшки з пляшок

Неодмінно завітайте на виставку дитячої творчості зі вторсировини! Вона триватиме до 14 січня (вихідні дні – 7, 8 та 9 січня). Адреса Будинку природи: Київ, вул. Рогнідинська, 3 (біля станції метро Палац Спорту). Телефон для довідок: 234-45-47. Ціна вхідного квитка – 10 гривень, для школярів, студентів та пенсіонерів – 5 гривень.

Ялинка біля Галявини Лісовичків у Києві

До речі

Декорування новорічного дерева ялинковими прикрасами з відходів стає все більш популярною тенденцією. Так, новорічними іграшками з розмальованих пластикових пляшок діти прикрасили велику ялинку біля Галявини Лісовичків у Києві. Невеликі пластикові пляшки з-під соку, а також фарби, текстильні стрічки та традиційний дощик – за допомогою цих матеріалів малята перетворили звичайну ялинку на святкову!

***

Подяка:

Хотите путешествовать, но не знаете, в какую страну отправиться в отпуск? Посмотрите на туры из днепропетровска и выберите себе подходящий!

Метки:

blog comments powered by Disqus