Ярмарок корисних речей

Субота, 12 Січня, 2013

Вироби ручної роботи та косметика у Харкові

Глиняні вази

Із 25 по 27 січня у харківському Автотранспортному технікумі відбудеться виставка-продаж Ярмарок корисних речей. До традиційних рукодільних ярмарків ми вже звикли, а от організатори цієї події вирішили створити унікальну виставку: вони поєднали хендмейд із нетрадиційною медициною, навчальними програмами та екологічними товарами.

«Ярмарок корисних речей – перша у своєму робі виставка-продаж, яка відбуватиметься наприкінці кожного місяця, – анонсують організатори. – Тут буде презентована сфера прямих продажів та мережевого маркетингу».

У січні на виставці можна буде побачити більш як сорок вітчизняних та міжнародних підприємств, а також майстрів, які покажуть відвідувачам свою продукцію. Товари розподіляться на такі категорії: інноваційні розробки; вітаміни, фітопрепарати; косметика та парфумерія; медицина та профілактика; нетрадиційна медицина; діагностика організму, рекомендації фахівців; товари для кухні та дому; українські сувеніри, вироби ручної роботи, етносувеніри; системи очистки води та повітря; консалтинг, навчальні програми; бізнес-вакансії.

«Ярмарок корисних речей – це відповіді на питання споживачів, актуальна інформація, практичні поради, обмін досвідом, шлях до збільшення кількості партнерів та збільшення обсягів продажів, підняття свого професійного рівня та шлях до збільшення ваших прибутків», – кажуть організатори заходу.

Якщо ви – майстер ручної роботи, який хоче взяти участь у харківській виставці Ярмарок корисних речей, ви ще встигаєте подати заявку на участь у ній. Учасників буде до шістдесяти, для кожного вартість участі складатиме 600 грн. За ці кошти організатори нададуть робоче місце розміром 1,5 на 1 м (стіл 1,5 на 0,7 м та можливість підключитися до електроенергії), інформаційна підтримка, охорона на ніч, спеціальне місце для проведення презентацій та майстер-класів. Заявку можна подати за адресою expoy13(песик)gmail.com

Виставка-продаж Ярмарок корисних речей відбудеться 25 – 27 січня в Автотранспортному технікуму: Харків, станція метро Історичний музей, Площа Конституції, 28, 1 поверх технікуму. Виставка працюватиме з 11:00 до 19:00.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

На сторінці http://pavlofox.net/yak-robytsya-knyga/ ви можете прочитати цікаву розповідь про те, як робиться книга, і побачити фотографії з поліграфічного підприємства.

blog comments powered by Disqus