Ярмарок на Всеїду

Вівторок, 5 Березня, 2013

Народні майстри у Мамаєвій Слободі

Плетіння з рогози

9 та 10 березня у Центрі народознавства Козак Мамай (Мамаєва Слобода) у Києві відбудуться гуляння з приводу Всеїди. Всеїдним тижнем наші пращури називати тиждень перед Масляною, тож саме час відзначати Всеїду!

«Назва «Всеїди» пішла від того, що саме в цей період наші прадіди намагались наїстись усіляких страв із м`яса, себто необмежено вживали скоромні страви, – відзначають у Мамаєвій Слободі. – Крім того, це був останній тиждень, коли можна було ще відсвяткувати весілля, адже після «Масляної» (Колодія) заборонялось їсти не тільки м`ясні, але й молочні страви».

9 та 10 березня гості Мамаєвої Слободи зможуть відзначити завершення Всеїдного тижня смачними стравами: цілим печеним на рожнах бараном, перепілками, півнями та величезною домашньою ковбасою, яка готуватиметься прямо на ярмарковому майдані. Довжина ковбаси сягати 100 метрів!

Які ж народні гуляння без справжнього ярмарку? Для цінителів ручної роботи на майдані Мамаєвої Слободи відбудеться традиційний ярмарок народних майстрів, які презентують відвідувачам свої дивовижні вироби. Також до уваги гостей свята – виступи різноманітних фольклорних колективів, гойдалка, катання на санях, запряжених кіньми, і верхи на конях.

Початок гулянь з приводу завершення Всеїди – 9 та 10 березня о 12:00. Адреса Центру народознавства Козак Мамай: Київ, вул. Михайла Донця, 2.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Вы – счастливый человек, но не знаете лучший способ Как избавиться от поклонника? Почитайте специальную статью!

blog comments powered by Disqus