Яскраві подушки Pink Sloth для настрою!

Понеділок, 22 Грудня, 2014

Подушки Pink Sloth

Pink Sloth (Рожевий лінивець) – саме так називається київський виробник оригінальних і яскравих подушок. Самого лінивця на виробах поки що не видно, проте дебютна серія Animal.Think від Pink Sloth налічує подушки з п’ятьма різними тваринками: бегемотом, зеброю, антилопою, лисицею та лорі. До кожного образу додано влучний англомовний слоган, тож розглядати подушки від українського виробника надзвичайно цікаво! Ми розпитали Pink Sloth про їхню творчість, тому тепер і ви можете дізнатися таємниці створення цих неповторних подушок!

- Розкажіть про вашу чудернацьку назву – чому ви обрали саме рожевого лінивця?

- Лінивець – тваринка, що спить більшу частину доби. А в вільний від сну час релаксує на гілках, тож знається на релаксі та комфорті. Подушки ж в свою чергу асоціюються з затишком і комфортом. Тому і назвали так. А от чому рожевий – поки пояснити не можемо ;) Це спонтанне рішення, не підкріплене ніяким поясненням ;) Вийшла весела назва: тваринка, що добре знається на комфорті і піднімає настрій.

Подушка з лисицею: не забувай бути гарненькою!

- Скільки людей працюють у команді Pink Sloth?

- Наразі нас в команді двоє – Дар’я та Ілля. Ми розробляємо ідею, створюємо малюнки, обираємо тканину і інші матеріали. А от саме пошиття довіряємо професіоналам.

- Чому ви взялися за виготовлення саме подушок?

- Подушки і домашній текстиль взагалі – це ті деталі, які створюють атмосферу в інтер’єрі. До того ж, за допомогою всього декількох нових подушок можна освіжити свою оселю, не купуючи при цьому нові меблі і не переклеюючи шпалери.

В процесі роботи над першими подушками ми також зрозуміли те, що це дуже універсальна річ, всі функції якої, насправді, використовують не так часто. Наприклад, її можна взяти з собою на прогулянку в парк або у подорож, покласти в свою автівку або принести в офіс і використовувати в хвилини відпочинку. При цьому, наша подушка не займе багато місця і буде непомітною у сумці-шопер або рюкзаку. Тож ми вважаємо, що наша подушка – прекрасний аксесуар, функціональне і естетичне наповнення якого є рівнозначним.

Подушка з лорі: не поспішай, будь щасливий!

- Які матеріали ви використовуєте для створення подушок? Можливо, тканини у вас теж українські :)

- Ця серія вироблена з 100% бавовни. Тканина не українська. Але це зовсім не означає, що вітчизняні матеріли нам не подобаються. Подушки Pink Sloth вироблені у нашій державі. Для нас важливо показати, що в нас можна зробити якісний і конкурентоспроможний продукт як з точки зору ідеї, так і з точки зору її реалізації. Думаю, в цьому нас підтримає багато українських брендів.

Зебра: їж смачно, мандруй часто!

- Який наповнювач у подушках? Мабуть, холлофайбер?

- Наповнювач саме цих подушок – холлофайбер. Не зважаючи на його синтетичне походження, він має низку суттєвих переваг.

- Чи плануєте ви використовувати інші наповнювачі типу сіна чи гречаної шолухи, щоб закохати у свою продукцію ще й любителів екологічних виробів?

- Ми відкриті до нових ідей та технологій, тому не виключено, що наші подушки будуть виготовлені суто з екологічних матеріалів. Хоча на українському ринку вже є подібні вироби досить високої якості.

Подушки зі звороту

- Звідки беруться ці гарненькі мордашки на подушках, у який спосіб ви їх наносите на тканину? Хто автор цих малюнків?

- Це принти, які спочатку наносяться на тканину, а потім вже відшиваються подушки. Грубо кажучи, ми створюємо власний малюнок на тканині. Автором всіх малюнків на подушках є Ілля. Все це – його майстерність і трішки моєї (Дар’ї) фантазії. Pink Sloth – це та наша спільна справа, в якій ми намагаємося реалізувати наші уміння, які не використовуємо за основними місцями роботи ;)

- Зараз на подушках красуються бегемот, лорі, лисичка, зебра і антилопа. Які тваринки доповнять вашу колекцію подушок наступними?

- Поки що ми не плануємо продовжувати цю серію, хіба що для спеціального замовлення. Але вже після Нового року ми плануємо виробити подушки з не менш цікавими ідеями, і більшого розміру.

Подушка з бегемотом: будь воїном, не ний!

- Що ще ви би хотіли виготовляти, окрім подушок? Можливо, торбинки чи футболки?

- Ми однозначно будемо розвиватися в напрямку подушок різної форми і функціональності. Крім того, в планах – продовження в напрямку саме домашнього текстилю. Можливо, це будуть ковдри, а можливо і штори. З цього приводу поки що ми в творчих пошуках…

- Для яких інтер’єрів створені подушки Pink Sloth? Як гадаєте, вони «приживуться» будь-де?

- Звісно, саме ці веселі мордочки будуть зайвими в класичному інтер’єрі. В дизайні ми – прибічники білих стін і нейтральної обробки внутрішніх поверхонь оселі для того, щоб створювати її атмосферу саме за допомогою предметів інтер’єру і декору. В таких інтер’єрах наші подушки точно приживуться.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

На рибацькому сайті http://www.mirrybolova.com.ua/odegda.html ви завжди можете замовити одяг для зимової риболовлі дуже високої якості!

Метки:

  • http://made-in-ukraine.info/yak-my-robyly-girlyandu-z-kartonu/ Мамина Мануфактура: як ми робили гірлянду | Made in Ukraine

    [...] нових творчих імен. Виробники українського одягу, креативні студії та «батьки» різних декоративних цікавинок просто [...]

  • http://made-in-ukraine.info/seminar-zaroblyay-tvorchistyu-v-kyyevi/ Семінар Заробляй творчістю в Києві | Made in Ukraine

    [...] виготовляєте декор з дерева, створюєте ексклюзивні подушки та мрієте заробляти на своєму хобі – обов’язково [...]

blog comments powered by Disqus